Son Dakika Haberleri: 4'lü suriye zirvesi sona erdi

4'lü suriye zirvesi sona erdi

2 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın katılımıyla Suriye konulu 4'lü Zirve, sona erdi.

4'lü Suriye Zirvesi sona erdi

İngiltere, (DHA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın katılımıyla Suriye konulu 4'lü Zirve, sona erdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye konulu 4'lü Zirve'de Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile bir araya geldi. Tarihi zirve, yaklaşık 1 saat sürdü. Zirve çıkışı çok kısa bir açıklama yapan Erdoğan, 'Zirve gayet iyi geçti' dedi.

4'lü suriye zirvesi sona erdi

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 07:54 Kaynak: DHACeren Özdemir cinayeti sonrası açık cezaevine geçiş süreci sorgulanmaya başlandı
Fransa'daki emeklilik reformu protestoları hayatı felç etti! 1,5 milyon kişi sokağa indi Ceren Özdemir'i öldüren katilin 4 sayfalık ifadesi ortaya çıktı! Her satırı korkunç Cumhurbaşkanı Erdoğan Cambridge Camisi'nde Kur'an-ı Kerim okudu