Son Dakika Haberleri: 4 Maçtır Gol Atamayan A Milli Takımımız, Son 15 Yılın Rekorunu Kırdı

4 Maçtır Gol Atamayan A Milli Takımımız, Son 15 Yılın Rekorunu Kırdı

19 gün önce

A Milli Takımımız, Ukrayna ile oynanan hazırlık maçında gol hasretini 4 maça çıkararak bu konuda son 15 yılın rekorunu kırdı.

Türkiye hazırlık maçında konuk ettiği Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile düşüşe geçen performansımız kötü bir rekorla taçlandırıldı. Türkiye A Milli Takımı, Ukrayna ile oynanan hazırlık maçında gol hasretini 4 maça çıkararak bu konuda son 15 yılın rekorunu kırdı.

Türkiye son 4 maçta rakip fileleri havalandırmayı başaramadı. Adeta gol atmayı unutan millilerimiz, son olarak 10 Eylül'de İsveç'i 3-2 mağlup ettiğimiz maçta çizgiyi geçmeyi başarmıştı. O tarihten sonra Bosna Hersek ve Ukrayna ile 0-0 berabere kalan A Milli Takım, Rusya'ya 2-0, İsveç'e ise 1-0 mağlup oldu.

SON 15 YILIN REKORUNU KIRDIK

Gol hasretimiz 360 dakikaya çıkarken bu seri aynı zamanda son 15 yılın rekoru olarak tarihe geçti. Türkiye bundan önceki en kötü serisini 2003 yılında yaşamış ve 3 maç üst üste gol atamamıştı. Millileri söz konusu tarihte Ukrayna, İngiltere ve Çek Cumhuriyeti karşısında gol sevinci yaşayamamıştı.

(Futbol Arena)


YORUMLAR


Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminini Açıkladı! İşte Beklenen Rakamlar Mazot Fiyatlarına İsyan Eden Vatandaş, Tepki İçin Traktörü Üstüne Çıkardı

Son Dakika! Devlet Bahçeli: Binali Yıldırım İstanbul Adayı Olursa Başımızın Üstünde Yeri Vardır