40 Artık Yeni 20 - Son Dakika

40 Artık Yeni 20

26.11.2012 06:03
40 Artık Yeni 20, System.String[]

Bir haftadır Jennifer Lopez ile yatıp kalkıyoruz.

HALLE BERRY

Kısa süre önce Türkiye'de de vizyona giren 'Cloud Atlas' filminin başrol oyuncusu, 1966 doğumlu Halle Berry; oyunculuğuyla ve fiziğiyle beğeniliyor.

CINDY CRAWFORD

Amerika'da yayınlanan Shape dergisinin Aralık ayında piyasaya süreceği son sayısının kapağında, 46 yaşındaki eski manken Cindy Crawford var.

GWYNETH PALTROW

Kendine has giyim tarzı ve zerafetiyle Hollywood'da farklı bir yere sahip olan 1972 doğumlu Gwyneth Paltrow'un rol aldığı her film gişede başarıyı yakalıyor.

SOFIA VERGARA

Amerika'nın son dönemde en çok konuştuğu dizi yıldızı kuşkusuz Sofia Vergara. 1972 doğumlu yıldız, güzelliğiyle yarı yaşındakileri kıskandırıyor!

JENNIFER LOPEZ

Türkiye'de geçtiğimiz hafta üç konser veren Jennifer Lopez'in sahne performansı, güzelliği ve fiziği günlerdir dilimizde. 1969 doğumlu yıldız, yıllardır müzik piyasasının da en popüler ve güzel isimlerinden biri.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

40 Artık Yeni 20

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 40 Artık Yeni 20 - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erzurum Valisi Okay Memiş: Vaka yükselişini durdurduk Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı