400 Yıldır Çözülemeyen Dehşet Dolu Bir Sır - Son Dakika

400 Yıldır Çözülemeyen Dehşet Dolu Bir Sır

11.03.2013 15:59
400 Yıldır Çözülemeyen Dehşet Dolu Bir Sır, System.String[]

Ülkemizde TESTERE serisi ile tanınan yönetmen Darren Lynn Bousman'ın son filmi ŞEYTANIN ORMANI / THE BARRENS mitlere dayanan korkutucu bir hikayeyi anlatıyor.

Richard Vineyard ailesiyle beraber hafta sonu geçirmek için New Jersey'nin güneyindeki Barrens korusuna kamp yapmaya gider. Bazı rivayetlere göre burada 400 yıllık bir geçmişi olan korkunç Jersey Şeytanı yaşamaktadır. Jersey Şeytanı, yöre halkı tarafından 13. çocuğunu şeytana kurban etmeye zorlanan bir annenin hikayesine dayanan bir efsanedir. Rivayetlere kulak asmayan Vineyard ailesi mükemmel kamp alanını bulmak için birlikte ormanın derinliklerine doğru ilerler.

Bir süre sonra ormanda vahşice öldürülmüş hayvanlar bulunmasıyla ve kamptan genç bir çocuğun kaybolmasıyla olaylar korkutucu bir hal alır. Bu sırada Richard da bir şeyin onları takip ettiğinden şüphelenmeye başlamıştır. Çok geçmeden tatilleri paranoya ile dehşetin sınırlarında dolaştıkları bir yolculuğa dönüşür. Filmin başrollerinde StephenMoyer (True Blood), Allie McDonald (House at theEnd of The Street), Mia Kirshner (The Black Dahlia) ve Shawn Ashmore(X-Men) yer alıyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 400 Yıldır Çözülemeyen Dehşet Dolu Bir Sır - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı