410.000'den Fazla Dodge Ram Geri Çağırılıyor - Son Dakika

410.000'den Fazla Dodge Ram Geri Çağırılıyor

28.05.2019 23:07
410.000'den Fazla Dodge Ram Geri Çağırılıyor

Araba sürerken, çekicisinde eşyalara sahip araçlardan uzak durmak, bir şeylerin düşme ihtimaline karşı rahat hissettirebilir. Eğer önünüzde giden araç, arka kapaklarının açılma potansiyeli olduğu anlaşılan 410.000'den fazla Dodge Ram'den biri ise, bu daha doğru bir teşhis olabilir.

ABD Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi'ne sunulan belgelere göre geri çağırılan kamyon sayısı 410.351. Geri çağırma işlemi, 2015'ten 2018'e dek Ram 1500, 2500 ve 3500 model kamyonları içeriyor.

Fiat Chrysler firması, bagaj kapağındaki bir sorundan ötürü mandalların serbest bırakılabildiğini, bagaj kapağının herhangi bir yer ve zamanda açılma potansiyeli olduğunu, bu yüzden de geri çağırmayı yaptığını açıkladı. Bu ücretsiz geri çağırma, mandalların gevşemesine sebep olan problemlerin çözülmesini sağlayacak.

410.000'den Fazla <a class='keyword-sd' href='/dodge/' title='Dodge'>Dodge</a> Ram Geri Çağırılıyor

Geri çağırma belgelerine göre 29 Nisan itibariyle FCA, potansiyel sorunla ilgili 127 tane onarım siparişi aldığını ancak hiçbir yaralanma veya kaza haberi almadığını belirtti. Ayrıca FCA, bundan önce bu durumla alakalı müşteriler tarafından yapılmış tüm masrafları geri ödeyeceğini belirtti.

YORUMLAR
500
Ev satın almak isterken harf hatası nedeniyle mahallenin sahibi oldu Ev satın almak isterken harf hatası nedeniyle mahallenin sahibi oldu Sma Hastası 15 Aylık İdil Ayşe'nin Kampanyası Tamamlandı Sma Hastası 15 Aylık İdil Ayşe'nin Kampanyası Tamamlandı Habitat Kaybı ve İklim Değişikliği Nedeniyle Göçmen Kral Kelebeğinin Nesli Tükeniyor Habitat Kaybı ve İklim Değişikliği Nedeniyle Göçmen Kral Kelebeğinin Nesli Tükeniyor
Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji 410.000'den Fazla Dodge Ram Geri Çağırılıyor - Son Dakika

Bu haber WebTekno tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. WebTekno tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı WebTekno kurumudur.

Advertisement