Son Dakika Haberleri: 42. Turizm Haftası Etkinlikleri

42. Turizm Haftası Etkinlikleri

6 ay önce

- Mehter takımı eşliğinde kortej yürüyüşünden görüntüler Tören alanında halk oyunları gösterisi ve mehter takımının gösterisi İlçelerin ürünlerinin yer aldığı tanıtım stantlarının görüntüsü Stantlarda yöresel ürünlerin ikramıTurizm Haftası etkinlikleri Erzurum'da yemek yarışması,...

- Mehter takımı eşliğinde kortej yürüyüşünden görüntüler
Tören alanında halk oyunları gösterisi ve mehter takımının gösterisi
İlçelerin ürünlerinin yer aldığı tanıtım stantlarının görüntüsü
Stantlarda yöresel ürünlerin ikramı

Turizm Haftası etkinlikleri
Erzurum'da yemek yarışması, Erzincan'da mehteran takımı eşliğinde yürüyüş düzenlendi

Erzincan

Erzincan'da da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizesinde ve Erzincan Belediyesine bağlı mehteran takımı eşliğinde yürüyüş düzenlendi.

Ordu Caddesi'ndeki Saat Kulesi önünden başlayıp ve Erzincan Belediyesi Kültür Evi önünde sona eren yürüyüşe Erzincan Vali Vekili Musa Baştürk, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Kültür ve Turizm Müdürü Arda Heb ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yürüyüş sonrası mehteran takımının gösteri yapması ve konuşmaların ardından katılımcılar, kentin yöresel yiyeceklerinin yer aldığı stantları gezdi.

Stantlardaki görevliler, ziyaretçilere yöresel yiyeceklerden ikram etti.Dehşet Çiftliğinde Çocuklara Cinsel İstismarda Bulunan Sapığa 23 Yıl Hapis Cezası Verildi Şikayet Üzerine Instagramı Kapanan Naz Mila, Hesabını Geri Aldı

Türkiye ile Rusya Ararındaki İdlib Anlaşmasını Değerlendiren Rus Uzmanlar: Bu Erdoğan'ın Zaferi