49 Kaçak Yakalandı - Son Dakika

49 Kaçak Yakalandı

03.02.2009 13:52
49 Kaçak Yakalandı, System.String[]

Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan ve Türkiye sınırını yasa dışı yollarla geçmeye çalışan toplam 49 kaçak yakalandı. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Ege Denizi'nde Türkiye'den Yunanistan'a yasa dışı olarak geçmeye çalışan 13 Filistin, 13 Somali, 3 Ruanda, 1 Eritre uyruklu ve 1 Türk vatandaşı olmak üzere toplam 31 kişi yakalandı.

Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan ve Türkiye sınırını yasa dışı yollarla geçmeye çalışan toplam 49 kaçak yakalandı.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Ege Denizi'nde Türkiye'den Yunanistan'a yasa dışı olarak geçmeye çalışan 13 Filistin, 13 Somali, 3 Ruanda, 1 Eritre uyruklu ve 1 Türk vatandaşı olmak üzere toplam 31 kişi yakalandı.

Adana, Edirne ve Erzurum'da Önleyici Kolluk Kuvvetlerince yapılan kontrollerde, Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan 14 Somali, 2 Filistin, 1 Irak ve 1 Afganistan uyruklu olmak üzere toplam 18 kişi yakalandı. (ANKA)

(HF/ZG)

Son Dakika Dünya 49 Kaçak Yakalandı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Bayer Leverkusen, Nice'yi 6-2 mağlup etti Artan vakalar sonrası İstanbul'a yeni tedbir mi geliyor? Bakan Koca, işareti verdi İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı