49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali - Son Dakika

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali

07.09.2012 11:20
49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, System.String[]

49.Altın Portakal Film Festivali'ndeki çok sayıda etkinlik, Twitter'dan canlı olarak yayınlanacak.

49. Altın Portakal Film Festivali'ndeki çok sayıda etkinlik, Twitter'dan canlı olarak yayınlanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle düzenlenen 49. Altın Portakal'ın çok sayıda etkinliği, çoğunluğu gençlerden oluşan sosyal medya kullanıcılarına aktarmak isteyen festival yönetimi, bu yıl ilk olarak sosyal medya iletişiminin profesyonel olarak yönetilmesi için bir medya ajansı ile işbirliğine yaptı.

İstanbul Pera Palas Oteli'nde 4 Eylül'de yapılan basın toplantısında başlatılan Twitter üzerinden canlı yayınlama projesi, 49. Altın Portakal Film Festivali'nin açılış ve kapanış törenleri, geleneksel festival korteji, açılış kokteyli ve galası, basın toplantıları, film söyleşileri, Halkın Portakalı ödül töreni ve festival programında yer alan birçok etkinlikle devam edecek.

Popüler sosyal ağlar "Twitter" ve "Facebook"un yanı sıra "Vimeo",

"Google+" gibi sosyal paylaşım sitelerinde de Altın Portakal'ın resmi sayfaları oluşturuldu. "@49AltinPortakal" adresindeki Altın Portakal resmi Twitter hesabı bin 600 takipçiye, "Facebook.com/AltinPortakalFilmFestivali" adresindeki resmi Facebook sayfası da birkaç gün içerisinde yüksek bir beğeni sayısına ulaştı.

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı