5 Bin Sancaktepeli Sokak İftarında Bir Araya Geldi - Son Dakika

5 Bin Sancaktepeli Sokak İftarında Bir Araya Geldi

7 ay önce

5 bin Sancaktepeli sokak iftarında bir araya geldi -Başkan Şeyma Döğücü: "Huzurlu bir Sancaktepe için hep beraber çalışacağımıza söz veriyoruz"İSTANBUL - Ramazan ayının 11'inci gününde 5 bin Sancaktepeli sokak iftarında bir araya geldi.

5 Bin Sancaktepeli Sokak İftarında Bir Araya Geldi, System.String[]

5 bin Sancaktepeli sokak iftarında bir araya geldi

-Başkan Şeyma Döğücü: "Huzurlu bir Sancaktepe için hep beraber çalışacağımıza söz veriyoruz"


İSTANBUL - Ramazan ayının 11'inci gününde 5 bin Sancaktepeli sokak iftarında bir araya geldi. Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, "Sancaktepe'de geleneksel hale geldi. Paylaşmayı Ramazan ayının bereketini hissediyoruz. Vatandaşlarımızın teveccühlerini görüyoruz. Biz de onlara sevgimizi anlatıyoruz" dedi.

Sancaktepe'de geleneksel hale gelen sokak iftarında bir araya gelen vatandaşlar birlikte oruçlarını açtı. Sarıgazi Mahallesi'de gerçekleşen sokak iftarına Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ile binlerce vatandaş katıldı. İftar öncesi Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü masaları gezerek vatandaşları selamladı. İftara yakın Kur'an-ı Kerim okundu.

İftar sonrası konuşan Döğücü, "Bugün Sarıgazi Mahallemiz'de iftarımızı açtık. 5 binin üzerinde vatandaşlarımızla iftarımızı yapıyoruz. Sancaktepe'de geleneksel hale geldi. Paylaşmayı Ramazan ayının bereketini hissediyoruz. Vatandaşlarımızın teveccühlerini görüyoruz. Biz de onlara sevgimizi anlatıyoruz. İnşallah Sancaktepe'de yapacağımız projelerce çalışmalarımızda kendilerinden destek istiyoruz. Huzurlu bir Sancaktepe için hep beraber çalışacağımıza söz veriyoruz. ve Ramazan'ın bu güzelliğini güzel akşamda paylaşıyoruz.

5 Bin Sancaktepeli Sokak İftarında Bir Araya Geldi

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2019 09:55 Kaynak: İHASon Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti