Son Dakika Haberleri: 5 Gündür Kayıp Olan Genç Silahla Vurulmuş Olarak Göl Kenarında Bulundu

5 Gündür Kayıp Olan Genç Silahla Vurulmuş Olarak Göl Kenarında Bulundu

2 yıl önce

5 gündür kayıp olan genç silahla vurulmuş olarak göl kenarında bulundu Yapılan aramalara rağmen gencin aracına ise halen ulaşılamadıGAZİANTEP - Gaziantep'te iplik fabrikasında çalışan 19 yaşındaki genç, boynundan silahla vurulmuş olarak göl kenarında bulunurken, gence ait otomobil ise aranıyor.

5 gündür kayıp olan genç silahla vurulmuş olarak göl kenarında bulundu
Yapılan aramalara rağmen gencin aracına ise halen ulaşılamadı

GAZİANTEP - Gaziantep'te iplik fabrikasında çalışan 19 yaşındaki genç, boynundan silahla vurulmuş olarak göl kenarında bulunurken, gence ait otomobil ise aranıyor.
Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir iplik fabrikasında çalışan 19 yaşındaki Mehmet Alperen Gücer, 5 gün önce işten çıkarak Şahinbey ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi 77 sokaktaki evine geldi. Çalan telefonu üzerine 34 KE 8770 plakalı otomobiline binerek evden ayrılan genç, bir daha evine dönmedi. Anne Emine Gücer, oğlu eve dönmeyince yakınlarına haber vererek, oğlunu aramaya başladı. Gencin gidebileceği yerlere tek tek bakan aile, Gücer'den iz bulamayınca bu kez polise haber verdi. Mehmet Alperen Gücer'in yakınları, tüm aramalara rağmen genci bulamayınca, cezaevinde yatan ağabeyi S.G.'yi ziyaret etti. S.G.'nin ise kardeşini Burcu ve Necati ismini verdiği iki arkadaşından sormasını söylediği ileri sürüldü. Bu isimlerle görüşen aile, bir süre sonra gelen mesaj ile şok oldu. Bitlis'te bulunan bir telefondan geldiği ileri sürülen mesajda, "Oğlunuzu aramayın, şehir dışına kaçırdık. Bulamazsınız" denildi. Mesaj üzerine numarayı arayan aile, önce karşı taraftan "Şaka yaptık. Oğlunuzu tanımıyoruz" cevabını aldı. Bir süre sonra aynı numarayı tekrar arayan aile telefona ulaşamadı.
Bu sabah saatlerinde ise Burç Mahallesi'ndeki Hacı Hasan Göleti'nin kenarında boynundan vurulmuş bir erkek cesedi bulundu. Tesis görevlileri tarafından bulunan ceset, eşkali uyması üzerine 5 gündür kayıp olan Mehmet Alperen Gücer'in yakınları da olay yerine çağrıldı. Olay yerine gelen anne Emine Gücer, cesedin oğluna ait olduğunu teşhis etti. Polis olay yerinde yaptığı incelemede, Gücer'in vurularak göl kenarına bırakıldığını belirledi. Güver'in cenazesi incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, ilk incelemelerde Gücer'in 1 gün önce silahla vurularak öldüğü belirlendi.
Öte yandan, yapılan tüm aramalara rağmen gencin evinden çıkarken kullandığı beyaz renkli otomobile ait iz bulunamadı.
Otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilecek gencin cenazesi, ikindi namazının ardından Asri Mezarlıkta defnedileceği öğrenildi.

YORUMLAR


İnşaat İşçisi, Karısının Yasak Aşkını Başına Taşla Vurarak Öldürdü Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı