5 Haziran Dünya Çevre Günü'ne Doğru - Son Dakika

5 Haziran Dünya Çevre Günü'ne Doğru

Malatya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileriyle Dilek İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Vali Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.

Malatya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileriyle Dilek İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Vali Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.


Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çolak ve Müdür Yardımcısı Serkan Hangün, Dilek İlkokulu Müdürü Lut Budak ile okulun öğretmen ve öğrencileri, Kamçı'ya çiçek sundu.


Kamçı, insan sağlığı için çevrenin temiz tutulması gerektiğini belirtti. Süleyman Kamçı, öğretmenler aracılığıyla öğrencilerin bu konuda bilinçlendirilmesi, öğrencilerin de duyarlı davranarak arkadaşlarını ve toplumu duyarlı olmaları konusunda uyarması ve onlara örnek olmaları gerektiğini kaydetti.


Çevre temizliğinin toplumun sağlığını etkileyen önemli bir faktör olduğunu dile getiren Kamçı, "Bu nedenle çevremizi temiz tutmamız ve korumamız gerekiyor. Bu konuda da ilgili kuruluşlarımıza büyük görevler düşmekte ve başta Çevre ve Şehircilik Müdürlüğümüz olmak üzere belediyelerimiz faaliyetlerini sürdürmektedir." ifadelerini kullandı. Öğrencilerle sohbet eden Kamçı, öğrencilere çevreye olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti, tablet bilgisayar hediye etti.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Çolak da kendilerini kabul ettiği için Vali Kamçı'ya teşekkür etti.

Son Dakika

13:46 Otomobil satışında geçtiğimiz yıl pazarın %56'sını oluşturan dizel araçların oranı bu sene %42'ye geriledi 13:43 Son dakika: Ayasofya'nın 15 Temmuz'da ibadete açılma ihtimalini değerlendiren Numan Kurtulmuş: İnşallah daha önce açılır 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 13:07 ABD, koronavirüsü öldüren spreylere onay verildi 12:20 Google, Facebook şifrelerini çalan 25 uygulamayı Google Play'den kaldırdı 12:19 11 yaşındaki oğlunu telefonla çok fazla oynadığı için çamaşır ipiyle boğarak öldürdü 12:15 Emniyet kemeri hayat kurtardı! Trafik kazası geçiren sunucu Zeynep Tandoğan ölümden döndü 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:49 3 yaşındaki kuzenine sigara içiren sorumsuz kuzenin ailesi ilk kez konuştu: Korktu, ağladı, çok pişman 11:38 Starbucks'ta Müslüman kadına ayrımcılık: Bardağına "Ayşe" yerine "DEAŞ" yazdılar 11:03 Bursa'da polise hakaretler savuran yarbay hakkında 3 yıl hapis istemiyle dava açıldı 10:16 Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara, koronavirüs için avantajlı ve dezavantajlı kan gruplarını paylaştı 00:45 Sakarya'daki patlamaya ilişkin havai fişek fabrikasının 2 sahibinden biri tutuklandı 23:49 İran koronavirüs salgınında ikinci dalgayı yaşadığını kabul etti 23:14 Başakşehir'in ilk golü sonrası yöneticiler tribünde birbirine girdi