5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın - Son Dakika

5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın

06.01.2012 13:57
5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın, System.String[]

Maltepe'de 5 katlı bir mobilya mağazasının bodrum katında meydana gelen yangın paniğe neden oldu.

Maltepe'de 5 katlı bir mobilya mağazasının bodrum katında meydana gelen yangın paniğe neden oldu. Büyük maddi hasara neden olan yangın çok sayıda itfaiye ekibinin bir saat süren çalışmasıyla söndürüldü.

Mağaza çalışanları yangını gözyaşları içinde seyretti

Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN-İstanbul-DHA

Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi Ergenekon sokak E-5 Karayolunun kenarında bulunan 5 katlı bir mobilya mağazasının bodrum katında saat 10.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yatakların ve mobilyaların tutuşması nedeniyle yangın kısa sürede büyüdü ve bütün katlar duman altında kaldı. Mağaza personeli kısa sürede binayı terkederek itfaiye ekiplerine haber verdi. Binadan çıkan dumanlar kilometrelerce uzaktan görüldü. Yangın Maltepe, Kartal ve Kayışdağı itfaiye ekiplerinin bir saat süren çalışmasının ardından kontrol altına alınarak söndürüldü.

YANGINI AĞLAYARAK İZLEDİLER

Mağaza personeli de itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını birbirlerine sarılıp ağlayarak izlediler. Depo bölümünde meydana gelen yangının çıkış nedeninin, söndürme çalışmalarının ardından yapılaca incelemeden sonra belirleneceği öğrenildi. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın
5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın
5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 5 Katlı Mobilya Mağazasında Korkutan Yangın - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Zengilan şehri bizimdir Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Oyuncu Gurur Aydoğan, ticarete atılmaya karar verdi İtalya'da 30 kadına bilinçli olarak HIV bulaştıran bir kişiye, 24 yıl hapis cezası Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu