Son Dakika Haberleri: 5 Kıta, 60 Ülkeye İhracat Yapan Alfemo, Hedef Büyüttü

5 Kıta, 60 Ülkeye İhracat Yapan Alfemo, Hedef Büyüttü

8 yıl önce

5 kıta, 60 ülkeye ihracat yapan Alfemo, İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB 2012) ile bu rakamı daha da ileri taşımayı hedefliyor.

5 Kıta, 60 Ülkeye İhracat Yapan Alfemo, Hedef Büyüttü, System.String[]

5 kıta, 60 ülkeye ihracat yapan Alfemo, İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB 2012) ile bu rakamı daha da ileri taşımayı hedefliyor. Şirket, yeni ürünleri ile fuara mührünü vurmayı, müşteri adedini artırmayı esas alıyor.


Turquality® programı çerçevesinde uluslararası marka olma yolunda önemli adımlar atan firma, İMOB ile yatırım ve hedeflerini katlıyor. Mobilya ürünleri tüketiciden büyük ilgi görürken, hem ülke içinde hem ülke dışında büyümeye devam ediyor.


Alfemo'nun 2011'de dahil olduğu Turquality® programı, markanın dış yapılanma faaliyetlerinde, markalaşmasında ve şubeleşmesinde önemli rol oynuyor.


Halen 5 kıtada 60'ı aşkın ülke için üretim yapan Alfemo'nun ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, Avusturya, İsviçre, Danimarka, Portekiz, Polonya, Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Nijerya, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Lübnan gibi pek çok ülke bulunuyor.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:38 Kaynak: CHAEditörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası