5. Startnowhow Semineri - Son Dakika

5. Startnowhow Semineri

11.01.2017 21:04
5. Startnowhow Semineri, System.String[]

Kimin İçin?

Kimin İçin?

Girişimciliğe ilgi duyan, iyi bir girişimci olmanın sırlarını öğrenmek isteyen üniversite içinden ya da dışından herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabilir.

Neden Katılmalısınız ?

Seminerler, 2015 yılının Melek Yatırımcısı seçilen Dr. Joachim Behrendt tarafından, Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak uzun bir araştırmanın ve pratik hayattan iş tecrübelerinin de iz düşümünde hazırlandı. Benzerini başka bir yerde bulamayacağınız en güncel metodolojilerin ve yaklaşımların kullanıldığı bu seminerlerle girişimcilik konusundaki anlayışınızın çok hızlı bir şekilde geliştiğini gözlemleyeceksiniz.

Kendi kuracağınız işinizi nasıl yönetmeniz ve başarılı olmanız gerektiğiyle ilgili önemli ipuçları alacaksınız.

StartNowHow Seminerlerinin konuk konuşmacıları olan, girişimcilik ekosisteminin başarılı liderleriyle tanışma ve aynı zamanda onların tecrübelerinden faydalanma fırsatı yakalayacaksınız.

Girişimciliğe meraklı diğer insanlarla tanışarak iletişim ağınızı genişleteceksiniz.

Program12 Ocak Perşembe

17: 15 - 17: 30 - Kayıt

17: 30 - 18: 00 - Opportunity Recognition and Evaluation

Dr. Joachim Behrendt (BIC Angels Kurucusu)

18: 00 - 18: 45 - Pazar Fırsatlarına Göre Doğru Projeyi Seçmek

Ayşe Topçu  (Telos CEO)

18: 45 - 19: 00 - Soru & Cevap

19: 00 - 19: 30 - Kahve & Networking

5. Startnowhow Semineri
5. Startnowhow Semineri

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat 5. Startnowhow Semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Derbide Cüneyt Çakır'ın verdiği kararlar, sosyal medyada büyük tepki çekti Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde