5. Startnowhow Semineri - Son Dakika

5. Startnowhow Semineri

Kimin İçin?

5. Startnowhow Semineri, System.String[]

Kimin İçin?

Girişimciliğe ilgi duyan, iyi bir girişimci olmanın sırlarını öğrenmek isteyen üniversite içinden ya da dışından herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabilir.

Neden Katılmalısınız ?

Seminerler, 2015 yılının Melek Yatırımcısı seçilen Dr. Joachim Behrendt tarafından, Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak uzun bir araştırmanın ve pratik hayattan iş tecrübelerinin de iz düşümünde hazırlandı. Benzerini başka bir yerde bulamayacağınız en güncel metodolojilerin ve yaklaşımların kullanıldığı bu seminerlerle girişimcilik konusundaki anlayışınızın çok hızlı bir şekilde geliştiğini gözlemleyeceksiniz.

Kendi kuracağınız işinizi nasıl yönetmeniz ve başarılı olmanız gerektiğiyle ilgili önemli ipuçları alacaksınız.

StartNowHow Seminerlerinin konuk konuşmacıları olan, girişimcilik ekosisteminin başarılı liderleriyle tanışma ve aynı zamanda onların tecrübelerinden faydalanma fırsatı yakalayacaksınız.

Girişimciliğe meraklı diğer insanlarla tanışarak iletişim ağınızı genişleteceksiniz.

Program12 Ocak Perşembe

17: 15 - 17: 30 - Kayıt

17: 30 - 18: 00 - Opportunity Recognition and Evaluation

Dr. Joachim Behrendt (BIC Angels Kurucusu)

18: 00 - 18: 45 - Pazar Fırsatlarına Göre Doğru Projeyi Seçmek

Ayşe Topçu  (Telos CEO)

18: 45 - 19: 00 - Soru & Cevap

19: 00 - 19: 30 - Kahve & Networking

Haber Yayın Tarihi: 11.01.2017 21:04

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat 5. Startnowhow Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Niğde'de 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Transfer sorusuna Marcao'dan yanıt: Kulüpler konuşacak, menajerler konuşacak Başakşehir-Galatasaray maçında Marcelo Saracchi sakatlandı Trump'a zehirli paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi Songül Karlı, "Hep bir yerlerin konuşuluyor" diyen oğluyla çekildiği fotoğrafını paylaştı Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı Yoldan geçenlerin güreş yaptığını sandığı iki kişinin kavga ettiği ortaya çıktı Konyaaltı Sahili'nde görülen Türk denizaltısı turistleri şaşırttı