50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı - Son Dakika

50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı

2 yıl önce

18 milyondan fazla takipçisi bulunan 50 Cent, Instagram hesabından Teairra Mari'nin seks kasetinden bir ekran görüntüsü paylaştığı gönderisi silinince, hesabını kapattı.

50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı, System.String[]

Instagram'da 18 milyondan fazla takipçisi bulunan 50 Cent, Instagram'ı bırakıp Twitter'a geri döndüğünü açıkladı. 50 Cent, "Instagram'ı terk ediyorum. Twitter'a geri dönüyorum. Beni uyarmadan sayfamın içine ettiler." dedi.

"BENİ UYARMADILAR"

50 Cent, Instagram hesabına kadeh kaldırarak veda etti. Postun altında 50 Cent, "Instagram'ı terk ediyorum. Twitter'a geri dönüyorum. Beni uyarmadan sayfamın içine ettiler." yazdı. Müzik endüstrisi uzmanlarında göre 50 Cent'in ayrılma kararı vermesindeki neden müzik sanatçısı Teairra Mari'nin seks kasetinden bir ekran görüntüsü. Bu post artık 50 Cent'in Instagram'ında gösterilmiyor.

"SEVGİM GÜVENDİĞİM KİŞİ TARAFINDAN TEHLİKEYE ATILDI"

Mari kendi Instagram sayfasından şu şekilde bir açıklama yaptı: "Son zamanlarda sosyal medyam, sevgim ve güvenime layık olduğunu hissettiğim bir kişi tarafından tehlikeye atıldı. Bu kişi güvenilmez olduğunu kanıtladı. Özel ve kutsal olması gereken fotoğrafları yayınladı. intikam pornografisi Kaliforniya'da bir suç ve hakkımı mahkemede arayacağım."

Haber Yayın Tarihi: 11.05.2018 10:17 

YORUMLAR


Son Dakika

Göktuğhan Argın, Ali Koç'a sorduğu soru nedeniyle tazminatsız işten çıkarılmak istendiğini söyledi
Atakan Kayalar'dan "Uzaylılara inanıyor musun?" sorusuna bir garip cevap Eve hapsolan Çinliler, kağıt paraları uçak yapıp pencereden atıyor