50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı - Son Dakika

50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı

11.05.2018 10:17
50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı, System.String[]

18 milyondan fazla takipçisi bulunan 50 Cent, Instagram hesabından Teairra Mari'nin seks kasetinden bir ekran görüntüsü paylaştığı gönderisi silinince, hesabını kapattı.

Instagram'da 18 milyondan fazla takipçisi bulunan 50 Cent, Instagram'ı bırakıp Twitter'a geri döndüğünü açıkladı. 50 Cent, "Instagram'ı terk ediyorum. Twitter'a geri dönüyorum. Beni uyarmadan sayfamın içine ettiler." dedi.

"BENİ UYARMADILAR"

50 Cent, Instagram hesabına kadeh kaldırarak veda etti. Postun altında 50 Cent, "Instagram'ı terk ediyorum. Twitter'a geri dönüyorum. Beni uyarmadan sayfamın içine ettiler." yazdı. Müzik endüstrisi uzmanlarında göre 50 Cent'in ayrılma kararı vermesindeki neden müzik sanatçısı Teairra Mari'nin seks kasetinden bir ekran görüntüsü. Bu post artık 50 Cent'in Instagram'ında gösterilmiyor.

"SEVGİM GÜVENDİĞİM KİŞİ TARAFINDAN TEHLİKEYE ATILDI"

Mari kendi Instagram sayfasından şu şekilde bir açıklama yaptı: "Son zamanlarda sosyal medyam, sevgim ve güvenime layık olduğunu hissettiğim bir kişi tarafından tehlikeye atıldı. Bu kişi güvenilmez olduğunu kanıtladı. Özel ve kutsal olması gereken fotoğrafları yayınladı. intikam pornografisi Kaliforniya'da bir suç ve hakkımı mahkemede arayacağım."

50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı

Son Dakika Magazin 50 Cent Instagram Hesabını Neden Kapattığı Açıkladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı DSÖ, sivrisineklerden bulaşan yeni tehdidi duyurdu: 9 ayda 76 kişi öldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı