50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti - Son Dakika

50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti

18.09.2020 16:11

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, 50 yıllık evli olan Nazlı-Hasan Tilki çifti, 48 saat arayla yaşamlarını yitirdi. Çift yan yana defnedildi.

50 yıllık evli olan çift 2 gün arayla hayatlarını kaybetti. 76 yaşındaki eşinin acısına dayanamayan Hasan Tilki, 50 yıllık eşinin ardından hayata gözlerini yumdu.

Fevzipaşa Mahallesi'nde yaşayan 6 çocuk annesi 76 yaşındaki Nazlı Tilki, geçen salı günü, rahatsızlanması üzerine kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nazlı Tilki, mahalle mezarlığına defnedilirken, 50 yıllık eşini kaybetmenin acına dayanamayan 79 yaşındaki Hasan Tilki de dün evinde fenalaştı.

EŞİNİN YANINA DEFNEDİLDİ

Hemen hastanede götürülen kalp hastası Hasan Tilki, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yaşlı adam, 2 gün önce kaybettiği eşinin yanına defnedildi.

50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti
50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa 50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi