Son Dakika Haberleri: 51. Ankara Türkçe Toastmasters Toplantısı - Dönüş

51. Ankara Türkçe Toastmasters Toplantısı - Dönüş

3 yıl önce

Herkese Merhabalar,Eylül bir ay değil, bir aylık bir mevsimdir demiş Haşmet Babaoğlu. Herkes için öyle midir bilinmez ama Eylül'ün yeri hepimizde farklıdır eminim. Yeni dönemin bu ilk toplantısında dönüşleri konuşuyor olacağız. Eve dönüşlerden, kendine dönüşlere, muhteşem olanlardan, biraz hüzünlü olanlara tüm geri dönüşler bu ayın ilk konusu olsun dedik.

51. Ankara Türkçe Toastmasters Toplantısı - Dönüş, System.String[]
Herkese Merhabalar,

Eylül bir ay değil, bir aylık bir mevsimdir demiş Haşmet Babaoğlu. Herkes için öyle midir bilinmez ama Eylül'ün yeri hepimizde farklıdır eminim. Yeni dönemin bu ilk toplantısında dönüşleri konuşuyor olacağız. Eve dönüşlerden, kendine dönüşlere, muhteşem olanlardan, biraz hüzünlü olanlara tüm geri dönüşler bu ayın ilk konusu olsun dedik. Bizim dönüşümüz yine sizedir, peki ya sizin dönüşünüz?

Yıllardır dünyanın birçok ülkesinde üyelerinin topluluk önünde konuşma ve liderlik yeteneklerini geliştirmek için yapılanmış uluslararası organizasyonun toplantılarını Türkçe yapan Ankara kulübü, 51. kez yine birbirinden güzel konuşmalarla sahne alıyor.

Hitabet yeteneklerinizi geliştirmek ve birbirinden değerli konuşmacıları canlı canlı dinlemek istiyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz.

Sevgilerimle,
Kaynak: Etkinlik.io
Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu