51 Ülke İzmir'de Buluştu - Son Dakika

51 Ülke İzmir'de Buluştu

18.02.2012 11:06
51 Ülke İzmir'de Buluştu, System.String[]

ürk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu İZFAŞ tarafından 6.kez düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir - 6.Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na, ilk iki gününde 7 bin 269 ticari alıcı geldi.

ürk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu İZFAŞ tarafından 6. kez düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir - 6.Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na, ilk iki gününde 7 bin 269 ticari alıcı geldi.

Alanında ülkemizin ilk ve tek, Avrupa'nın en büyük fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, yerli ve yabancı sektör temsilcilerini "Gelinliğin Başkenti İzmir"de buluşturdu. Fuarı ilk iki gününde 73 şehir ve 51 ülkeden 718'i yabancı toplam 7 bin 269 profesyonel kişi ziyaret etti. Bu yıl Rusya ve Yunanistan'dan gelen ziyaretçi sayısında artış görüldü. Fuar'ın Orta Doğu ülkelerinden büyük ilgi görmesi ise dikkat çekti. Özellikle İran ve Suudi Arabistan'dan gelen ziyaretçilerin ilgi gösterdiği fuar, önemli iş

bağlantıları kurulmasına aracılık etti. Avrupa'dan gelen ziyaretçi ülkeler arasında ise Almanya ve İtalya ilk sırada yer aldı. IF Wedding Fashion İzmir ile eş zamanlı olarak aynı çatı altında organize edilen MTF- Moda Tedarikçileri Fuarı'nı gezen ziyaretçiler gelinlik, abiye, damatlık, moda ve konfeksiyon sanayinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri bir arada görme, inceleme ve satın alma olanağı buldu.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 51 Ülke İzmir'de Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var