Son Dakika Haberleri: 52 Yaşındaki Ünlü Yıldız Nicole Kidman, Verdiği Cesur Pozlarla Şaşırttı

52 Yaşındaki Ünlü Yıldız Nicole Kidman, Verdiği Cesur Pozlarla Şaşırttı

26 gün önce

52 yaşındak iAvustralyalı ünlü aktris Nicole Kidman, bir dergiye verdiği cesur pozlarla şaşırttı. Kidman, fiziği ve güzelliğiyle genç kızlara taş çıkarttı.

Dünyaca ünlü Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman, Vanity Fair dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçti. Fotoğrafçı Collier Schorr'a poz veren 52 yaşındaki aktris, kısacık sarı saçları ve verdiği cesur pozlarla şaşırttı.

GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTTI

Çekimlerde dünyaca ünlü markaların tasarımlarını giyen Nicole Kidman, fiziği ile genç kızlara taş çıkarttı.

KURALLARI YIKTI

Son 13 yıldır eşi Keith Urban ile Nashville'de yaşayan Kidman'ın çekimlerde iki görüntüsü, alışılagelmiş Kidman'dan farklıydı. Kidman, kısa paça siyah deri pantolonu ve askeri ceketiyle adeta kurallarını yıktı. Pek fazla böyle cesur pozlarla görmediğimiz oyuncu, pixie kesim saçlarıyla da bambaşka bir imaja bürünmüş.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA POZ VERDİ

Bir diğer görüntü ise iç çamaşırıyla verdiği pozdu. İç çamaşırı giyen Kidman, file çoraplarla kombinlediği görünümüyle adeta 'Mihrap yerinde' dedirtti.

52 Yaşındaki Ünlü Yıldız Nicole Kidman, Verdiği Cesur Pozlarla Şaşırttı
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 04:25 

YORUMLAR


Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın Ekibi "Ekrem İmamoğlu" İsmini Satın Aldı