525 Çocuğumuzun Geleceğini Sualtının Büyülü Işıkları Aydınlatacak! - Son Dakika

525 Çocuğumuzun Geleceğini Sualtının Büyülü Işıkları Aydınlatacak!

02.10.2018 08:51
525 Çocuğumuzun Geleceğini Sualtının Büyülü Işıkları Aydınlatacak!, System.String[]

Sualtı Fotoğrafçısı Taci Yücedere'nin "TEGV'le Sualtından Geleceğe" temasıyla Lila Group sponsorluğunda gerçekleştirdiği fotoğraf sergisi 29 - 30 Eylül'de Beşiktaş Deniz Müzesi'nde ziyaretçileriyle buluştu.

Fotoğraf sanatçısı Taci Yücedere tarafından çocuklarımızın Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda nitelikli eğitim desteği alması amacıyla düzenlenen sualtı fotoğraf sergisi 29 – 30 Eylül 2018'de Beşiktaş Deniz Müzesi'nde ziyaretçilerini ağırladı. Lila Group'un desteğiyle düzenlenen sergide Türkiye, Endonezya, Maldivler, Kızıldeniz, Malezya, Sudan ve Hollanda Antilleri'nde çekilmiş sualtı fotoğrafları yer aldı.

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, "İmkanları kısıtlı çocuklarımızın nitelikli eğitimle buluşması için verdiği bu kıymetli desteğinden dolayı, değerli sanatçı Taci Yücedere'ye; ve eğitimin gönülden destekçisi Lila Group'a tüm TEGV'li çocuklarımız adına teşekkür ediyorum." dedi.

Lila Group Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Öğücü ise, "Katkıda bulunduğumuz serginin geliri hem çocuklarımızın geleceğine katkı sağladığı için hem de Taci Yücedere'nin yıllarca emek verdiği fotoğrafların sergilenmesine vesile olduğu için çok mutluyuz" dedi.

Fotoğraf sanatçısı Taci Yücedere, "Sergilenen fotoğraflar 10 ayrı ülkede çekildi, hepsinin ayrı bir önemi ve ayrı birer hikayesi var. TEGV yararına gerçekleştirdiğimiz bu serginin hedefine ulaşacağından eminim" diye konuştu.

Taci Yücedere'nin 27 yıllık sualtı fotoğrafçılığını yansıtan 30 fotoğrafın geliri, ilköğretim çağındaki 525 çocuğumuzun TEGV'de nitelikli eğitim desteği alması için kullanılacak. '"TEGV'le Sualtından Geleceğe'' temasıyla gerçekleşen sergi çocuklarımızın geleceğine ışık oluyor.

525 Çocuğumuzun Geleceğini Sualtının Büyülü Işıkları Aydınlatacak!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 525 Çocuğumuzun Geleceğini Sualtının Büyülü Işıkları Aydınlatacak! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ordu'da hastanelerin poliklinik, otopark ve yemekhaneleri yoğun bakıma dönüştürülüyor Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş Hırsızlar için kurulmuştu, pandemide işe yaradı! Kamerayla izlenen köye koronavirüs giremedi Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor