56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1) - Son Dakika

56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1)

06.02.2020 11:48

İş makineleriyle kapanan yolları açma çalışması Kepçe Operatörü Kadir Aykut'un konuşması MUŞ - Muş'ta etkili olan kar yağışı ve fırtına nedeniyle merkez ve ilçelere bağlı 56 Köy yolu ulaşıma kapandı.

İş makineleriyle kapanan yolları açma çalışması

Kepçe Operatörü Kadir Aykut'un konuşması MUŞ - Muş'ta etkili olan kar yağışı ve fırtına nedeniyle merkez ve ilçelere bağlı 56 Köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdare ekipleri yol açma çalışmalarına devam ediyor.

56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1)
56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1)
56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1)
56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1)

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 56 Köy yolu ulaşıma kapandı (1) - Son Dakika


Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı