56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi - Son Dakika

56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi

29.09.2020 19:53
56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi, System.String[]

İngiltere'de 56 yaşındaki öğretmen Ming Lockhart-Stephens, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile parkta ve okulda defalarca ilişkiye girdi. Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen öğretmenin görevine son verildi.

İngiltere'de 56 yaşındaki öğretmen Ming Lockhart-Stephens, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi.

Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen öğretmen çalıştığı okuldan atıldı. Öğretmen savcılık ifadesinde, öğrencisi ile herhangi bir şey yaşamadığını, babası ile yakın arkadaş olduğu için bazen öğrencisinin evine gittiğini söyledi.

DEFALARCA İLİŞKİYE GİRDİK

Öğrencisi ise verdiği ifadede, öğretmeni ile defalarca evinde, okulda ve parkta ilişkiye girdiğini söyledi. Öğrenci, öğretmenin kendisine 16 yaşına gelmesine rağmen kız arkadaşı olup olmadığını sorduğunu, hayır cevabını verince ilişki teklif ettiğini söyledi.

Hakkında dava açılan öğretmenin mahkemesi devam ediyor.

56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi

Son Dakika Dünya 56 yaşındaki öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti