58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları ifşa oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki! - Son Dakika

58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları ifşa oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki!

14.01.2022 08:14
58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları ifşa oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki!

İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi'nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö. öğrencisine yolladığı taciz mesajları rezaletin boyutunu gözler önüne serdi. Taciz edilen öğrenci, Prof. Dr. H.Ö.'nun kendisine yolladığı mesajları sosyal medyadan paylaştı.

Kırıkkale Üniversitesi'nde yaşanan taciz olayı üniversiteyi karıştırdı. İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi'nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö. öğrencisine yolladığı taciz mesajları rezaletin boyutunu gözler önüne serdi. Taciz edilen öğrenci, Prof. Dr. H.Ö.'nun kendisine yolladığı mesajları sosyal medyadan paylaştı.

58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları deşifre oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki!

Sabah'ın haberine göre kadın öğrenci H.Ö.'nün kendilerine gönderdiği mesajların ekran fotolarını sosyal medya hesaplarında paylaşarak seslerinin duyurulması talebinde bulundu.

58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları deşifre oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki!

Kırıkkale24 sitesinin haberine göre kadın öğrenci E.A., sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda sistematik tacize maruz kaldıklarına dikkat çekti. E.A., " Sınav kağıtlarımızı göstermeyerek, üzerimizde sınavları kullanarak baskı uygulayarak devam eden bu tacize sessiz kalmayacağız." dedi.

MOBİNGE MARUZ KALIYORUZ

F.D. İsimli bir diğer öğrenci ise, "Kırıkkale Üniv. İİBF Fakültesinde eğitim vermekte olan bu kişi bizlere Whatsapp aracılığı ile mobing uygulayıp üstümüzde baskı kurmaya çalışıp, bu durumlar haricinde kız arkadaşlarımız taciz etmektedir. Bu kişinin üniversitede eğitim vermesi etik bir durum değildir" ifadeleri ile kendilerine mobing uygulandığını öne sürdü.

PEK ÇOK TACİZ MESAJI

Sosyal medyada paylaşılan görsellerde öğretim görevlisinin öğrencisine, "Dün beni gerçekten çok etkiledin, çok mutlu oldum, bugün 47 defa adını söylüyorum, bir zahmet bir kelime yanıt vermiyorsun. Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi, elinde telefon, bir kelime yanıt verebilirsin gibi görüyorum. Gerçekten üzüldüm" dediği görülüyor.

SENİ YATAKTA...

H.Ö'nün başka mesajlarında da şu ifadeler yer aldı:

"Yapabileceğim bir şey olursa haber ver. Senin için daha çok şey yapmak istediğimi biliyorsun. Senin yanında olmaktan mutlu oluyorum. İyi ki varsın. Bir yansıttığın sen bir de gerçek sen varsın.

Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni, Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir."

Üniversiteden uzaklaştırılan ve hakkında soruşturma açılan Prof. H.Ö.'nün, apar topar emeklilik başvurusu yaptığı ifade edildi.

YORUMLAR (29)
  • Recep Dayanır: Her zaman ısrarla soyledigim ikili ilişkilerde bir hanım nekadar müsade ederse erkek ancak okadar yakinlasabilir Bu olayda koca prf un yaptığı terbiyesizlik lakin bunu da isteyen kız öğrenciler Bı insan böyle msjlari yazmaya nasıl cüret ededecek degilse Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
  • Arda Deniz: Arkadaşlar sadece erkeklere yüklenmeyin oranı burani açarsan illaki seni taciz ederler erkekler yine iyi Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
  • Ali Ali: Yargı ya mal olmuş bir konu hakkında yorum yapmak doğru olmaz , sadece madem haberi yapılmış bu konunun öğrencinin ilk notları ile son notları açıklansın, DAHA GÜZEL BIR DUNYA MÜMKÜN, DEĞIŞIME KENDINLE BASLA .... Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel 58 yaşındaki tacizci profesörün mesajları ifşa oldu: Seni yatakta öyle bir yorarım ki! - Son Dakika


Advertisement