6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar! - Son Dakika

6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar!

13.01.2012 11:51
6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar!, System.String[]

İngiltere'de 6 haftalık bebeğin beyninin bir hastanede çalındığı ve bir laboratuarda saklandığı ortaya çıktı.

İngiltere inanılmaz bir skandalla çalkalanıyor. Julie Middleston adlı bir kadının 13 yıl önce 6 haftalıkken ölen bebeğinin beyninin Southampton'daki bir hastanede çalındığı ve bir laboratuarda saklandığı ortaya çıktı.

İngiliz The Sun Gazetesi'nde yer alan habere göre 40 yaşındaki Julie Middleton'ın dünyası, geçtiğimiz hafta evine gelen iki sivil polisin söyledikleriyle çocuğunun ölümünden sonra ikinci kez yıkıldı. 13 yıl önce 6 haftalık oğlu Regan'ı kaybeden annenin duydukları yenilir yutulur cinsten değildi.

Southampton Hastanesi'ndeki bir laboratuarda ölen hastalardan izinsiz alınmış organlar bulunmuştu. Bu organlardan biri de Middleton'un oğlu Regan'ın beyniydi. Polis olayla ilgili soruşturmayı genişletirken çok sayıda yeni mağdurun ortaya çıkması tahmin ediliyor.

Oğlunu bebekken kaybetmesinin ardından bir acı daha yaşayan İngiliz kadın, hastane yetkililerinin ikinci bir cenaze töreni daha tertiplenmesi fikrine ise soğuk bakarken suçluların biran önce ortaya çıkarılmalarını ve cezalandırılmalarını istiyor.

İNGİLTERE'NİN ORGAN SKANDALI FATURASI KABARIK

İngiltere'de 1999 yılında patlak veren bir başka organ skandalı da uzun yıllar ülke gündemini meşgul etmişti. Liverpool'daki Alder Hey Hastanesi'nde yüzlerce bebeğin ve gencin kalplerinin ve diğer organlarının izinsiz olarak alındıkları ortaya çıkmıştı. Yetkililer skandal hastanede 400'e yakın da cenin ele geçirmişlerdi. - İSTANBUL

6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar!

- Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya 6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar! - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı