6 İle Kar Yağışı Uyarısı - Son Dakika

6 İle Kar Yağışı Uyarısı

26.11.2012 09:46
6 İle Kar Yağışı Uyarısı, System.String[]

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 6 ile karla karışık yağmur ve kar uyarısında bulundu.

Yağmurla geçen günlerin ardından kış mevsiminin vazgeçilmezi kar yağışları da yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu, Ordu, Gümüşhane, Artvin, Ardahan, Ağrı ve Şanlıurfa ile sabah saatlerinde Erzincan, Tunceli ve Elazığ çevrelerinde görülecek yağışların, genellikle yağmur ve sağanak, Gümüşhane, Artvin, Erzincan, Tunceli, Van ve Hakkari'nin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın güneydoğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege, Göller yöresi, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Hatay çevrelerinde yer yer sis görülecek.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Güneydoğu kesimlerde kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:

İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu (15)

ANKARA: Az bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sisli (11)

İZMİR: Az bulutlu ve açık (17)

ADANA: Parçalı ve az bulutlu (20)

ANTALYA: Az bulutlu ve açık (20)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu (14)

VAN: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, bu sabah ve gece saatlerinde yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı (8)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde yer yer sisli (6)

DİYARBAKIR: Parçalı ve çok bulutlu, zamanla hafif sağanak yağışlı (15)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde güneydoğu kesimlerinde yer yer sis bekleniyor.

EGE: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis görülecek.

AKDENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Göller yöresi ile Hatay çevrelerinde yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu, Gümüşhane ve Artvin çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur ve sağanak, Gümüşhane ve Artvin'in yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacak.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin güneydoğu kesimleri, Ardahan ve Ağrı çevreleri ile bu sabah saatlerinde Erzincan, Tunceli ve Elazığ çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur, bu sabah saatlerinde Erzincan, Tunceli, Van ve Hakkari'nin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı bekleniyor. Bu gece saatlerinde kuzey kesimlerinde yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, doğusu ile Şanlıurfa çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

6 İle Kar Yağışı Uyarısı

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel 6 İle Kar Yağışı Uyarısı - Son Dakika


Son Dakika

'Korona partisi'nde yakalanan şahıstan ilginç savunma: Tamirciyim buraya tamir yapmaya geldim MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanlarını ve polisi taş yağmuruna tuttu: 20 gözaltı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı