60 kişinin katıldığı düğünün bedeli ağır oldu: 7 ölüm, 170 vaka - Son Dakika

60 kişinin katıldığı düğünün bedeli ağır oldu: 7 ölüm, 170 vaka

ABD'de geçen ay 60 kişinin katılımıyla yapılan düğün sonrası 170 kişi koronavirüse yakalandı, 7 kişi ise hayatını kaybetti.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Maine eyaletinde yapılan bir düğün yeni bir koronavirüs salgını kümesi yarattı. Ağustos başında 60 kişinin katıldığı kapalı alanda düzenlenen düğün eyaletteki birçok vakaya sebebiyet verdi. Düğün sonrası düğünle ilişkili 170 vaka görüldü, 7 kişi ise hayatını kaybetti.

170 VAKA TESPİT EDİLDİ, 7 KİŞİ ÖLDÜ

ABD'de kapalı alanda gerçekleştirilen bir düğün sonrası yetkililer şimdiye kadar en az 170 vakanın düğünle ilişkilendirildiği bilgisini paylaştı. Covid-19'a yakalananlardan yedisi ise hayatını kaybetti. Düğünde sosyal mesafeye dikkat edilmediği ve konukların maske takmadığı belirtildi.

EN ÇOK VAKA VE ÖLÜM ABD'DE GÖRÜLDÜ

Koronavirüs salgınında en çok vaka ve ölüm ABD'de bulunuyor. Ülkede 6.8 milyon Covid-19 vakası tespit edilirken 201 binden fazla insan hayatını kaybetti. Dünya genelinde ise vaka sayısı 17 Eylül itibariyle 30 milyonu aştı. Can kaybı ise 945 bin oldu.

60 kişinin katıldığı düğünün bedeli ağır oldu: 7 ölüm, 170 vaka

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:30

Son Dakika Dünya 60 kişinin katıldığı düğünün bedeli ağır oldu: 7 ölüm, 170 vaka - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (2)

Son Dakika

AK Parti'de büyük değişim! İl ve ilçe başkanlarının yüzde 65'i yeni isimler olacak Akli dengesi yerinde olmayan saldırgan çay içen şahsı defalarca böyle bıçakladı Son Dakika: Erdoğan'dan Macron'un yüzüne karşı net Doğu Akdeniz mesajı: Türkiye haklarını kimseye yedirmeyecek Galatasaray, Inter'li Joao Mario'yu transfer etmek istiyor Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti Ölen penguenin midesinden N95 maske çıktı Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapatan Müge Anlı'ya tepki yağıyor