600 bin liralık arabayı "Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı - Son Dakika

600 bin liralık arabayı "Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı

15.09.2019 11:57

Nişanlısının 600 bin liraya aldığı arabayı, "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'i, sosyal medya kullanıcıları yerden yere vurdu.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin 28. yaş gününü kutladı. Pilot olan nişanlısı Çağrı Terlemez, Seçkin'e 600 bin liralık Porsche marka bir araba aldı. Pahalı doğum günü hediyesini ilginç bir notla paylaşan Ece Seçkin, sosyal medyada tepki çekti.

YORUMUYLA TEPKİ ÇEKTİ

Ünlü popçu, sevgilisinin doğum günü hediyesi olan Porsche marka arabanın fotoğrafını şu notla paylaştı: "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum. Buralar çok güzel kızlar, gelsenize"

Paylaşımın ardından Seçkin'e sosyal medyada tepki yağdı. Çoğu takipçi, "Keşke görgüsüzlüğün de boyun kadar kısa olsaydı" gibi yorumlarda bulundular.

"EVET PAHALI BİR HEDİYE AMA"

Seçkin "Uzun zamandır bu otomobili istiyordum. Evet pahalı bir hediye ama beni gerçekten çok mutlu etti" diyerek aldığı hediyenin mutluluğunu bu sözlerle dile getirdi.

600 bin liralık arabayı Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı

Son Dakika Magazin 600 bin liralık arabayı 'Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum' notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (54)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez