Son Dakika Haberleri: 600 bin liralık arabayı "Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı

600 bin liralık arabayı "Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı

2 ay önce

Nişanlısının 600 bin liraya aldığı arabayı, "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum" notuyla paylaşan Ece Seçkin'i, sosyal medya kullanıcıları yerden yere vurdu.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin 28. yaş gününü kutladı. Pilot olan nişanlısı Çağrı Terlemez, Seçkin'e 600 bin liralık Porsche marka bir araba aldı. Pahalı doğum günü hediyesini ilginç bir notla paylaşan Ece Seçkin, sosyal medyada tepki çekti.

YORUMUYLA TEPKİ ÇEKTİ

Ünlü popçu, sevgilisinin doğum günü hediyesi olan Porsche marka arabanın fotoğrafını şu notla paylaştı: "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum. Buralar çok güzel kızlar, gelsenize"

Paylaşımın ardından Seçkin'e sosyal medyada tepki yağdı. Çoğu takipçi, "Keşke görgüsüzlüğün de boyun kadar kısa olsaydı" gibi yorumlarda bulundular.

"EVET PAHALI BİR HEDİYE AMA"

Seçkin "Uzun zamandır bu otomobili istiyordum. Evet pahalı bir hediye ama beni gerçekten çok mutlu etti" diyerek aldığı hediyenin mutluluğunu bu sözlerle dile getirdi.

600 bin liralık arabayı Tüm kızlara 1,50 şansı diliyorum notuyla paylaşan Ece Seçkin'e tepki yağdı
Haber Yayın Tarihi: 15.09.2019 11:57 

YORUMLAR


Pence ile Erdoğan görüşmesinde dikkat çeken anlar! Pence sarılmak istedi Erdoğan sadece tokalaştı
CHP'den ABD'yle yapılan anlaşmaya ilk tepki: Türkiye için olumlu ancak 5 günlük zamanı iyi takip etmek gerekir Son Dakika: Erdoğan'dan Trump'a yanıt: Terörü yendiğimizde daha fazla hayat kurtulacak