Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor - Son Dakika

Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor

03.03.2021 15:20
Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor,

66 yaşındaki müdürü Hasan U.'dan şikayetçi olan Dilan Ç., ifadesinde "Sık sık beni arıyor. İki tane karısı olduğunu zevk alamadığını söylüyor" dedi. Tanık olarak dinlenen başka bir çalışan, iddiaları doğruladı. Hasan U. hakkında "cinsel taciz" suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul'da bir firmada çalışan 30 yaşındaki Dilan Ç. 66 yaşındaki müdürü Hasan U.'nun kendisini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

"İKİ KARIM VAR AMA ZEVK ALAMIYORUM"

Milliyet'in haberine göre; iş yerinde Hasan U.'nun yanından geçerken sürekli "Of of" dediğini anlatan Dilan Ç., "Sık sık beni arıyor. İki tane karısı olduğunu zevk alamadığını söylüyor" dedi.

"KİLOLULARDAN TAT ALAMIYORUM"

Hasan U.'nun koluna su döküp sonra da kolunu ovalarken, "Kilolulardan tat alamıyorum" dediğini anlatan Ç., "Burada çalışan bir elemanın göğsünün arasına buz koydum, sana da yapacağım" dediğini anlattı.

"ÇIK ŞU MASANIN ÜSTÜNE DE ENDAMINI GÖRELİM"

Başka bir gün ise Hasan U.'nun kendisine, kaç beden kıyafet giydiğini sorup, "Çık şu masanın üzerine de endamını görelim" dediğini söyleyen Dilan Ç., "Beni öp seni çok kıskanıyorum diyor. Kendisinden şikayetçiyim" dedi.

TANIK, İDDİALARI DOĞRULADI

Suç duyurusunun ardından ifadesi alınan Hasan U. ise suçlamaları ve ifadede geçen hiçbir iddiayı kabul etmedi. Soruşturma kapsamında iş yerinde çalışan erkek bir çalışanın da tanık olarak ifadesi alındı. Tanık, Dilan Ç.'nin beyanlarını doğrular nitelikte ifade verince şüpheli Hasan U.'nun suçtan kurtulmak için yalan söylediğine kanaat getiren savcılık iddianame düzenledi. İddianamede Hasan U.'nun, "cinsel taciz" suçundan 3 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi.

Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, İki tane karım var zevk alamıyorum diyor

Son Dakika 3. Sayfa Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, 'İki tane karım var zevk alamıyorum' diyor - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Muğla'da ormanlık alan alevlere teslim oldu Muğla'da ormanlık alan alevlere teslim oldu Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık Süper Lig'in 35. haftasında Galatasaray, deplasmanda Göztepe'yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Süper Lig'in 35. haftasında Galatasaray, deplasmanda Göztepe'yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı