7 Gizli Windows 7 Aracı - Son Dakika

7 Gizli Windows 7 Aracı

26.11.2012 06:00
7 Gizli Windows 7 Aracı, System.String[]

Belki bugüne kadar hiç birini fark etmediniz: İşte Windows 7'de gizli 7 araç.

Sıkı bir Windows hayranı iseniz, bu yazımızda size tanıtacağımız özellikleri zaten biliyor olma ihtimaliniz yüksek. Ancak Windows 7'yi sadece düzenli olarak kullanıyorsanız, bu araçların Windows 7'ye dahil bulunduğuna şaşırabilirsiniz. İşte Windows 7'deki 7 gizli araç:

Ekran alıntısı aracı

Birçok üçüncü parti ekran görüntüsü alma aracı bulmanız mümkün. Ancak Windows içinde de böyle bir araç olduğunu biliyor muydunuz? Başlat menüsünü açın ve "ekran alıntısı" yazın. Arama sonuçlarından "Ekran Alıntısı Aracı"na tıklayarak programı çalıştırın. Araç 4 tür ekran görüntüsü almanıza izin veriyor: tam ekran, pencere, dikdörtgen ve serbest biçim. Araç, basit bir resim düzenleyicisine de sahip.

Yapışkan notlar

Başlat menüsüne "Yapışkan" yazarak bulabileceğiniz Yapışkan notlar ile masaüstünüzde hatırlatıcı notlar oluşturabilirsiniz.

7 Gizli Windows 7 Aracı

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji 7 Gizli Windows 7 Aracı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı