7 İlçede Elektrik Kesintisi - Son Dakika

7 İlçede Elektrik Kesintisi

23.11.2015 18:24
7 İlçede Elektrik Kesintisi, System.String[]

İstanbul’da tesis yatırım ve bakım onarım kaynaklı çalışmalar nedeniyle Perşembe günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu.

İstanbul’da tesis yatırım ve bakım onarım kaynaklı çalışmalar nedeniyle Perşembe günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den (BEDAŞ) yapılan açıklamada Fatih, Bakırköy, Silivri, Beşiktaş, Bayrampaşa, Şişli ve Bağcılar ilçelerinde 26 Kasım 2015 tarihinde belirli saatlerde elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi. Kesinti yaşanacak ilçeler, cadde ve sokaklar şöyle:

Fatih’te saat 11.00-14.00 arasında Topkapı Mahallesi’nin; Topkapı Caddesi, Dullar Çıkmazı, Paşa Odaları, Kalaycı Ali, Hoşgörü, Karatay sokakları ve civarı. Saat 09.00 ile 12.00 arasında Topkapı Mahallesi’nin; Turgut Özal Millet Caddesi, Pazar Tekkesi, Ali Baba, Pazar Tekkesi Aralığı, Pazar Tekkesi Çıkmazı, Karanfilli Çavuş, Kalburcu Mehmet Camii Sokakları ve civarı. Saat 06.00 ile 09.00 arasında Zeyrek, Cibali, Kalenderhane Mahalleleri’nin; Haydarbey, Büyük Karaman, Dede Efendi, Şehsadebaşı, Fevziye, İtfaiye, Cemal Yener Tosyalı Caddeleri, Dülgeroğlu, Gemciler, Refah, Ömer Efendi, Sırrımcılar, Tezgahçılar, Atatürk Bulvarı ,Zeyrek Mehmetpaşa, Tekke Çıkmazı, Musabey, Fil Yokuşu Aralığı, Kayserili Ahmetpaşa, Kendir, Piri, Kovacılar, Hüsambey, İmam Niyazi,Kırbacı,Akif Paşa Sokakları ve civarı.

13.00-16.00 saatleri arasında ise Molla Gürani Mahallesi’nin; Şehit Pilot Mahmut Nedim, Sadi Çeşmesi, Tamburuci Cemilbey, Kadribey, Yekta Efendi, Aksatay Mektebi Sokakları ve civarına elektrik verilemeyecek.

Bakırköy’de saat 09.00 ile 19.00 arasında Şenlikköy Mahallesi’nin; Cumhuriyet, Çekmece Yolu caddeleri, Şehit İlhan Yalçın, Ekşinar, Şehit Muammer Yüzsüren, Mercan, Erdemli, Yaprak, Hanımeli, Yüksel, Işık, Nur Sokakları ve civarı,

Silivri’de saat 09.00 ile 19.00 arasında Selimpaşa Mahallesi’nin; Yakamoz, Caddesi,3139,3164,3147,3141,3148,3146,3145 sokakları, Kale Tatil Köyü İç Yolu, Camcıoğlu Sitesi İç Yolu ve civarı,

09.00 ile 17.00 saatleri arasında Balaban,Değirmenköy Fevzipaşa Mahallelerinin;Gölet Caddesi,Aslanağzı,Mezbaa Sokakları,Eser Diamond Hotel,Tekno Metal Fabrikası, Altındağ Polimer ve Metal Sanayi,Trakya Grup Plastikal ve Cam Sanayi,Özyaşar Tel ve Galz., Bafra Un Yem Gıda Sanayi,Birlik Bağlantı Elemanları Sanayi,Eurotex Tekstil Sanayi, İSKİ Arıtma Tesisleri ve civarına elektrik verilemeyecek.

Şişli’de saat 00.01 ile 07.00 arasında Fulya Mahallesi’nin; Mehmetçik Caddesi, Denizhan, Belen, Görüntü, Emiroğlu, Örmeci, Hüseyin Cahit Yalçın, Emirşah sokakları ve civarı,

Beşiktaş’ta saat 00.01 ile 04.00 arasında Ulus Mahallesi’nin; Panaroma Ulus Sitesi Yolu Sokak ve civarı,

Bayrampaşa’da 08.00 ile 19.00 saatleri arasında Kocatepe Mahallesi'nin; 26,16,20,11,14,19,25,2,1 sokakları, Ulu Camii,Hot Düğün Salonu ve civarı,

08.00 ile 19.00 saatleri arasında Altıntepsi Mahallesi’nin; Bayrampaşa Büyük İstanbul Otogarı ve civarı elektrik alamayacak.

Bağcılar’da 08.00 ile 18.00 saatleri arasında Bağlar Mahallesi’nin; Fatih, Mehmet Akif caddeleri, Çeşme Altı, Hacı Osman Efendi, Emre sokakları ve civarı da elektrik alamayacak.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel 7 İlçede Elektrik Kesintisi - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi