Son Dakika Haberleri: Malatya'da Asansör 4. Kattan Zemine Çakıldı: 2'si Çocuk 7 Kişi Yaralandı!

Malatya'da Asansör 4. Kattan Zemine Çakıldı: 2'si Çocuk 7 Kişi Yaralandı!

9 ay önce

Malatya'da misafirliğe giden 7 kişilik ailenin bindiği asansör 4. kattan zemine çakıldı. Feci kazada 2'si çocuk, 7 kişi yaralandı.

Malatya'da 7 kişinin bindiği asansör 4'üncü kattan zemine çakıldı. Kazada 2'si çocuk 7 kişi yaralandı.

MİSAFİRLERİN BİNDİĞİ ASANSÖR 4. KATTAN ZEMİNE ÇAKILDI

Yeşilyurt ilçesine bağlı Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde bulunan Yeşilevler sitesi 2. bloktaki bir akrabalarını ziyarete gelen misafirlerin bindiği asansör henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı 4'üncü kattan zemine çakıldı.

İTFAİYE AYNI AİLEDEN 7 KİŞİYİ KURTARDI

Apartman görevlisinin durumu sağlık ekiplerine bildirmesi ile olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi yönlendirildi.

Vatandaşların da yardımı ile zemine çakılan asansörde yaralanan aynı aileden 7 kişi kurtarılarak ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

BİNA GÖREVLİSİ TEMİZLİK YAPARKEN FARK ETTİ

Polis ekipleri kazanın ardından olay yerinde inceleme yaparken, bina görevlisi Osman Karaca, olay sırasında 3.katta temizlik yaptığını belirterek, "3'üncü katta çöp atarken fark ettim asansörün düştüğünü, koşarak aşağı geldim.

Kapıyı açtığımda yaralılar vardı. Sağlık ekiplerine haber verdim ve daha sonra yaralıları çıkarttık" diye konuştu. Yaralıların tedavilerinin sürdüğü öğrenilirken olayla ilgili inceleme başlatıldı.


YORUMLAR


Çalışanlar Dikkat! Keyfi Rapor Almak İşten Atılma Sebebi Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı

Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti