7 milyon TL'lik villası ile olay olan MasterChef Güzide Mertcan, sosyal medya hesabından isyan etti - Son Dakika

7 milyon TL'lik villası ile olay olan MasterChef Güzide Mertcan, sosyal medya hesabından isyan etti

14 gün önce

7 milyon TL'lik villası olduğu haberleriyle gündeme gelen MasterChef Güzide Mertcan, hakkında çıkan haberlere isyan ederek uzun bir yazı paylaştı. Güzide'ye MasterChef yarışmacılarından destek geldi.

TV8'in en çok izlenen programı MasterChef'te büyük başarı gösteren 31 yaşındaki Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik villası ve lüks içinde yaşadığı haberleriyle gündeme gelmişti. Mertcan, sosyal medya hesabından hakkında yalan haber yapıldığını söyleyerek uzun bir açıklama yaptı.

HABERLERDEN SONRA SARSILDIĞINI SÖYLEDİ

Fenomen yarışmada özellikle tatlı yapmadaki yeteneğiyle şeflerin takdirini toplayan Mertcan, sosyal medyada gündeme gelen "Lüks içinde yaşıyor" haberlerinden sonra çok sarsıldığını ve ailesiyle ilgili ortaya atılan bazı iddiaların doğru olmadığını anlatan uzun bir yazı paylaştı.

Fenomen yarışmacı Instagram hesabından şu notu paylaştı:

TAKIM ARKADAŞLARINDAN DESTEK

Ailesi ve özel hayatıyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldığını söyleyen Mertcan'a yarışmadaki arkadaşlarından destek geldi. Arkadaşları sevilen yarışmacıya "Senin ve eşinin ne kadar mütevazi ne kadar candan ve nasıl emekçi insanlar olduğunuzu kalp gözüyle yüzünüze bakan herkes anlar bence. Açıklama yapmaya bile gerek yok" mesajlarıyla "Yanındayız" mesajını verdi.

7 milyon TL'lik villası ile olay olan MasterChef Güzide Mertcan, sosyal medya hesabından isyan etti
Haber Yayın Tarihi: 01.12.2019 10:47 

YORUMLAR


Son Dakika

Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi
Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı Bursa'da mesajla tacize meydan dayağı