7 Ocak Kurtuluş Kupası Sahibini Buldu - Son Dakika

7 Ocak Kurtuluş Kupası Sahibini Buldu

09.01.2012 10:10
7 Ocak Kurtuluş Kupası Sahibini Buldu

Osmaniye Belediyesi'nin düzenlediği '7 Ocak Kurtuluş Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası' sona erdi.

Köşk Halı Saha Tesisleri'nde düzenlenen turnuvanın final maçı Devlet Hastanesi takımı ile Müftülük takımı arasında oynandı. Maçı kazanan Devlet Hastanesi takımı turnuvanın şampiyonu oldu. Müftülük takımı ikinci olurken, Belediye ve Sağlık Müdürlüğü takımları üçüncü ilan edildi.

Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvaya 10 kurum katıldı. İki gruptan oluşan turnuvada A Grubu; Devlet Hastanesi, PTT, Gençlikspor, Müftülük ve Orman Müdürlüğü takımlarından oluştu. B Grubu'nda ise; Basınspor, Belediye, Sağlıkspor, TEDAŞ ve Korkut Ata Üniversitesi takımları yer aldı.

Grup maçlarının tamamlanmasının ardından yarı final maçları oynandı. Rakiplerini yenen Devlet Hastanesi takımı ile Müftülük takımı final oynamaya hak kazandı.

Final maçının ardından yapılan törende Belediye Başkanı Kadir Kara turnuvaya katılan tüm takımları kutlayarak, katkılarından dolayı teşekkür etti. Turnuvada dereceye giren ilk üç takıma ve en centilmen takım seçilen PTT Müdürlüğü takımına kupa verildi. Ayrıca turnuvanın Gol Kralı seçilen Devlet Hastanesi takımının oyuncusu Fehmi Çakıcı'ya da ödül verildi.

Belediye Başkanı Kadir Kara, turnuvanın düzenlenmesine katkı sağlayan Belediye Meclis Üyesi ve Köşk Halı Saha Tesisleri sahibi Osman Karayiğit'e ve turnuvada görev alan Erdoğan Akyürek'e de Teşekkür Plaketi verdi. Turnuvanın final törenine MHP Milletvekili H. Hüseyin Türkoğlu ve MHP İl Başkanı Murat Kanlı da katıldı.

Kaynak: Bültenler
Depremzedelerin kaldığı çadırda çıkan yangında ölen minik Elif, toprağa verildi Depremzedelerin kaldığı çadırda çıkan yangında ölen minik Elif, toprağa verildi DEPREMZEDELERİN KALDIĞI ÇADIRDA ÇIKAN YANGINDA ÖLEN MİNİK ELİF, TOPRAĞA VERİLDİ DEPREMZEDELERİN KALDIĞI ÇADIRDA ÇIKAN YANGINDA ÖLEN MİNİK ELİF, TOPRAĞA VERİLDİ Osmaniye'de enkaz kaldırma çalışmaları dron ile görüntülendi Osmaniye'de enkaz kaldırma çalışmaları dron ile görüntülendi

Son Dakika Güncel 7 Ocak Kurtuluş Kupası Sahibini Buldu - Son Dakika


Advertisement