Son Dakika Haberleri: 7. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Rize'de Başladı

7. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Rize'de Başladı

2 ay önce

- 7. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Rize'de başladıRİZE - Rizeli Olimpiyat şampiyonu Mehmet Akif Prim adına bu yıl 7.'si düzenlenen Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Yıldızlar Güreş Turnuvası, bugün Rize Yeni Şehir Spor Salonu'nda başladı.

7. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Rize'de Başladı, System.String[]
- 7. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası  Rize'de başladı

RİZE - Rizeli Olimpiyat şampiyonu Mehmet Akif Prim adına bu yıl 7.'si düzenlenen Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Yıldızlar Güreş Turnuvası, bugün  Rize Yeni Şehir Spor Salonu'nda başladı. Turnuvaya 5 ülkeden 100 sporcu mindere çıkacak.  Türkiye Güreş Federasyonu,  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve  Rize Güreş İl Temsilciliği koordinesinde gerçekleştirilecek turnuva hakkında açıklamalarda bulunan  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Mustafa Çelik, "Bu yıl 7.'si düzenlenen Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Güreş Turnuvası 2 gün boyunca  Yenişehir Spor Salonu'nda devam edecektir. Güreş Federasyonumuz tarafından bu yıl turnuvaya 4 ülke davet edildi.  Türkiye dahil 5 ülkenin sporcuları turnuvada ter dökecekler. Rizeli olimpiyat şampiyonumuz adına 7.'si düzenlenecek turnuvada zevkli ve heyecanlı müsabakalar olacağı kanısındayı" dedi.Çelik, Mehmet Akif Pirim gibi değerlerin öldükten sonra değil yaşarken değerlerini bilmek ve sahip çıkmak gerektiğini sözlerine ekledi.Adına turnuva düzenlenen Olimpiyat Şampiyonu Mehmet Akif Pirim ise sporun her zaman hayatımızın içinde olması gerektiğini ve ailelerin bu konuda daha duyarlı olmalarını söyledi. Pirim ayrıca bu yıl 7.'si düzenlenen ve uluslararası bir boyut kazanan turnuvanın ilerleyen yıllarda daha da kapsamlı olması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Yeşim Salkım'la Seren Serengil'in Açıklamalarından Sonra, Gülben Ergen Dava Açacak Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor
Kuzey Kore'den Sonra Rusya da Nükleer Başlıklı Füze Denemesi Yaptı!