Son Dakika Haberleri: 7. Zafer Kupası Yelken Yarışları 24 Ağustos'ta Başlıyor

7. Zafer Kupası Yelken Yarışları 24 Ağustos'ta Başlıyor

6 yıl önce

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Yelken Kulübü'nün ev sahipliğini yaptığı, 7.Zafer Kupası Yelken Yarışları 24-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında Liman Çelebi Marina'da yapılacak.

7. Zafer Kupası Yelken Yarışları 24 Ağustos'ta Başlıyor, System.String[]
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Yelken Kulübü'nün ev sahipliğini yaptığı, 7. Zafer Kupası Yelken Yarışları 24-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında Liman Çelebi Marina'da yapılacak.

İki gün sürecek yarışlara 50 sporcu katılacak. Yarışlar 'optimist', 'laser' kategorilerinde oynanacak. Antalya Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, her yıl yapılan Zafer Kupası Yelken Yarışları'na bu senede ev sahipliği yaptıklarını vurgulayarak yine yarışlara birçok sporcunun katılacağını ve iyi dereceler elde edileceğine inandığını açıkladı. Hacıcaferoğlu, "Çelebi Marina'da yapılacak yelken yarışlarına tüm Antalyalıları davet ediyoruz." dedi.

Yarışlarla ilgili bilgi veren Antalya Yelken Kulübü İl Temsilcisi Gamze Akdeniz, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Yelken Kulübü'nün ev sahipliği yaptığı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda düzenlenen 7.Zafer Kupası Yelken Yarışları, her yıl olduğu gibi bu yılda Akdeniz'de Zafer Bayramı'na yakışacak şölen şeklinde olacağını tüm sporcuların bu büyük organizasyon için aralıksız olarak hazırlandıklarını belirtti.

Liman Çelebi Marina'da 24-25 Ağustos 2013 tarihlerinden oynanacak yarışlar saat 08.00'de başlayacak, 18.00'de ise sona erecek. İki gün sürecek yarışlar düzenlenecek ödül töreniyle son bulacak.
Haber Yayın Tarihi: 20.08.2013 12:09 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Otobüsten düşüp ölen genç kızla ilgili kahreden detayı babası paylaştı Jigolo olmak istedi, 4 bin lira dolandırıldı İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular