70 Metrede Ölüme Meydan Okuyorlar - Son Dakika

70 Metrede Ölüme Meydan Okuyorlar

09.01.2012 13:59
70 Metrede Ölüme Meydan Okuyorlar, System.String[]

Balıkesir'in Edremit ilçesinde 70 ile yüz metre direklerdeki vericilerde bakım çalışması yapan çalışanlar, yaptıkları işle görenleri şaşırtıyorlar.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde 70 ile yüz metre direklerdeki vericilerde bakım çalışması yapan çalışanlar, yaptıkları işle görenleri şaşırtıyorlar.

Ülkü Tepe'de ki radyo ve televizyon vericilerinde metrelerce yüksekliğe çıkarak bakım çalışması yapan kişiler görenleri hayretler içinde bırakıyor. Kişiler, 70 metreye ulaşan yükseklikte çalışırken görenleri şaşırtan ve korku içinde bırakan çalışma şartlarında görevini yapıyor.

Adeta ölüme meydan okuyan işçiler, tehlikeye aldırmadan çalışıyor. Arazi şartlarına göre yüksekliğin bazen 100 metreyi geçtiğini, zaman zaman heyecan ve korku yaratsa da artık bu duruma alıştıklarını ifade eden çalışanlar, "Uzun yıllardır bu işlerde çalışıyoruz. Artık alıştık. Belki birçok insan cesaret edemez ama bizim için artık normal bir iş haline geldi" diye konuştu. - BALIKESİR

70 Metrede Ölüme Meydan Okuyorlar

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 70 Metrede Ölüme Meydan Okuyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü