78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu - Son Dakika

78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu

27.10.2020 13:44

Adıyaman'da evi ile ilgili sorunlar nedeniyle intihar girişiminde bulunan 78 yaşındaki Celal A., Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım tarafından ikna edilerek, çıktığı çatıdan indirildi.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda 78 yaşındaki Celal A., 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Evi ile ilgili bir sorun nedeniyle intihara kalkıştığı öğrenilen Celal A.'yı görenler, polise haber verdi.

BELEDİYE BAŞKANI İKNA ETTİ

İhbarla olay yerine gelen polis ekiplerinin ikna konuşmasına rağmen Celal A., çatıdan inmedi. Bunun üzerine bölgeyeGölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım geldi. Yıldırım, yaklaşık yarım saat süren konuşmanın ardından Celal A.'yı inmesi için ikna etti. Çatıdan inen Celal A., sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu
78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu
78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa 78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü