8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni - Son Dakika

8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni

26.07.2015 11:51
8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni, System.String[]

Hadim'de Gezlevi Eğitim Kültür Spor ve Yardımlaşma Derneğince 8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni düzenlendi.

Hadim'de Gezlevi Eğitim Kültür Spor ve Yardımlaşma Derneğince 8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni düzenlendi.

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Ballıca Yaylası'nda düzenlenen şenliğe geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

Şölene katılımın 10 misli arttığını gördüğünü belirten Hadimioğlu. "İnşallah gelecek yıllarda daha fazla katılımlı şölenler olur. Bu organizasyon için dernek başkanı, yönetimi ve muhtara teşekkürlerimi iletmek istiyorum" dedi.

Şölene, AK Parti Konya Milletvekili Muhammet Uğur Kaleli, Hadim Kaymakamı Ömer Büyükergene, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 8. Aşık Ömer'i Anma ve Kültür Şöleni - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti