8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor - Son Dakika

8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor

06.08.2020 09:32

8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyorÇORUM'da, 'gezmeye gidiyorum' diyerek evden çıkan Mücahit Bolat'tan (21), 8 aydır haber alınamıyor.

8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor

ÇORUM'da, 'gezmeye gidiyorum' diyerek evden çıkan Mücahit Bolat'tan (21), 8 aydır haber alınamıyor. Oğlunun yolunu gözleyen ve bulunmasını isteyen gözü yaşlı anne Sevim Bolat, "Hadi çık gel be yavrum seni çok özledik" dedi.

Akkent Mahallesi'nde oturan Mücahit Bolat, 29 Aralık günü, 'gezmeye gidiyorum' diyerek evden çıktı. Ancak geri dönmedi. Ailesinin kayıp başvurusu üzerine polis, jandarma ve AFAD'dan oluşan 50 kişilik ekip, arama çalışması başlattı. Drone ve iz takip köpeklerinin de kullanıldığı arama çalışmalarında, Bolat'ın izine rastlanmadı.

'YAŞADIĞINA İNANIYORUZ'

Arama çalışmaları sonlandırılırken, oğullarının yaşadığına inandığını belirten baba Cahit Bolat, o gün evden çıkarken yanına eşyalarını almadığı oğlunun kendi başına hareket edecek bir çocuk olmadığını ve kandırılmış olabileceğini söyledi. Baba Bolat, "Yavrum çık, gel. Senin yaşadığına inanıyoruz. Seni çok özledik. Kurban olduğum. Polise, savcıya başvurduk hiçbir gelişme yok. Çok üzülüyoruz. Oğlum sebep ne olursa çık gel, gelmek istemiyorsan da gelme ama bize haber ver. Bir kez olsun sesini duyalım kurban olduğum. Elimiz kolumuz bağlı, ne yapacağımızı bilmiyoruz. 'Allah inşallah oğlumuzu sağ salim bir yerden çıkartır' diye umutlanıyoruz. Annesi çok üzülüyor. Oğlum çarşıya gitmiş de gelecek gibi teselli etmeye çalışıyorum onu. Çalışmaya gittiğini düşün diyorum" dedi.

'HADİ ÇIK GEL BE YAVRUM'

Oğlunu çok özlediğini anlatan gözü yaşlı anne Sevim Bolat da, "Annem; yaşadığını biliyorum neredeysen çık gel. Seni rüyalarımda görüyorum hep başın sıkıntıda gibi. Başın sıkıntıda da olsa her şeyine razıyım. Sen yeter ki gel. Çok özledik seni. Kardeşlerin seni bekliyor. Gece gündüz seni arıyoruz. Uyku yok gözümüzde. Asılsız ihbarlardan bile umut eder olduk. Her ihbarda 'çocuğumu göreceğim' diye umutlanıyorum. Ömrümün yettiği yere kadar çocuğumu arayacağım. Hadi çık gel be yavrum seni çok özledik" diye konuştu.

8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor
8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor
8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor
8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 8 aydır kayıp oğlunun yolunu gözlüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti