8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor - Son Dakika

8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor

21.10.2020 22:57
8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor, System.String[]

10-15 Kasım 2020 tarihinde Miami'de Türk iş dünyasının önde gelen isimleri Amerika'daki meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geliyor. Türk ve Amerikalı iş adamlarının da davet edildiği 8. Dünya Kalite Zirvesi; iş, sanat, siyaset dünyasından önemli isimlere de ev sahipliği yapacak.

Fahri Ustaoğlu yönetimindeki Lobin World tarafından gerçekleştirilecek 8. Dünya Kalite Zirvesi, kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan AR-GE'nin önemini konuşmak için Miami'de toplanıyor.

Lobin World bu amaçla Miami'de, Türkiye'nin önde gelen sanayici ve iş adamlarının, bilgi, birikim ve deneyimlerini aktarmasına fırsat veren etkinlikleri ile, devlet ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra STK'lar ve bürokrasinin de katılımcılar arasında bulunacağı 8. Dünya Kalite Konferansı'nı gerçekleştiriyor.

8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor

UYGULANABİLİR İNOVASYON ARAYIŞLARI KATILIMCILARLA PAYLAŞILACAK

8.Dünya Kalite Zirvesi, AR-GE ve O'na bağlı olarak oluşturulacak kalite ve inovasyon tanımını yeniden şekillendirirken üretim, tüketim ve hizmet boyutunda uygulanabilir inovasyon arayışlarını Miami'de katılımcılarla paylaşacak.

Bu konferansta, yönetim danışmanları, akademisyenler, Türkiye'nin ve Amerika'nın önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve bürokratları, iş birliği ve kalitenin yükseltilmesine ilişkin görüş ve öngörülerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Lobin World tarafından katılımcı kuruluşlara "2020 World Quality Award" plaketi takdim edilecek.

8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor

Son Dakika Ekonomi 8. Dünya Kalite Zirvesi Miami'de toplanıyor - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Tüm uyarılara rağmen göle giren şahıs, timsah saldırısında hayatını kaybetti Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu