8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

08.03.2018 18:17
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, System.String[]

AK Parti Bodrum Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve kadın personeli ziyaret etti.

AK Parti Bodrum Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve kadın personeli ziyaret etti.

AK Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin ve beraberindekiler, hastanede tedavi gören hastalar ile çalışan kadın personeli ziyaret ederek, Kadınlar Günü'nü kutladı.

Gruptakiler kadınlara karanfil hediye ederek, onlarla bir süre sohbet etti.

Burak Gödekmerdan, yaptığı açıklamada, her zaman kadınların yanında olacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

"1984 yılından itibaren 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin odak noktasında yer alan kadınlarımız üstlendikleri yaşatma görevini ülkenin yaşadığı problemlerin birinci derecede muhatabı olmalarına rağmen hiçbir fedakarlıktan çekinmeden yerine getirmiş, modern ve çağdaş Türkiye'nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Yaşamımızın doğumundan ölümüne her anında varlıkları ile ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerinde sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızdır. AK Partili gençler olarak her zaman olduğu gibi kadınlarımızın yanında olacağız."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan, Karabağ çatışmalarında 2 bin 783 askerini kaybetti Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor "50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz açıkladı! 14 günlük karantina süresi 21 güne çıkabilir Karlar üzerinde mayolu pozlar veren Defne Samyeli, fit vücuduyla göz kamaştırdı