8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

08.03.2017 19:14
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, System.String[]

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede çalışan kadın personelle bir araya geldi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede çalışan kadın personelle bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Paşabahçe Kütük Ev'de kadınlarla bir araya gelen Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, personelle sohbet etti.

Aydın, "Anneyi anlatmak çok zor, annenin fedakarlığını anlatmak çok zor. Bir yerde kadın varsa orada belli bir ahenk vardır, belli bir saygı ve sevgi vardır. Sivas'ta halk otobüsleri şoförü olarak özellikle kadınların çalışmasını arzu ediyorum. İnanıyorum ki halk otobüsü şoförleri bayan olsa standart çok değişir. Kadın eli neye değiyorsa orada fark ediliyor." ifadelerini kullandı.

15 Temmuz'da muhteşem bir duruş sergilendiğini vurgulayan Aydın, "Erkeklerden çok kadınlar o tankların önünde göğüslerini gerdiler. O silahlara karşı sanki üzerilerine gül atılıyor gibi hiç çekinmediler." açıklamasında bulundu.

Gazeteci yazar Sevda Türküsev de her başarılı erkeğin arkasında güçlü kadın olduğunu belirtti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika


Son Dakika

Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Türk İHA'larından nokta atışı! Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan böyle vuruldu Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü