80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu "Dedeyle aran nasıl?" sorusunu tiye aldı - Son Dakika

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu "Dedeyle aran nasıl?" sorusunu tiye aldı

05.11.2019 15:37

80 yaşındaki Amerikalı Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, takipçisinin "Dedeyle aran nasıl" sorusuna gülen emojiyle cevap verdi.

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı emekli öğretmen Patrick ile evlenerek magazin gündeminin ilk sıralarına oturan oyuncu Meltem Miraloğlu, bir sosyal medya kullanıcısının "Dedeyle aran nasıl?" sorusunu tiye aldı. Soruya gülen emojiyle yanıt veren oyuncunun evliliği ile ilgili gelen sorulara ise geçiştiren yanıtlar vermesi dikkatlerden kaçmadı.

"HAYATIMDA ALDIĞIM EN DOĞRU KARAR"

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de iş teklifi gelmediği için Amerika'ya yerleştiğini söyleyen Meltem Miraloğlu, önceki gün de Instagram'dan zafer işareti yaptığı bir fotoğrafını yayınladı. Miraloğlu, tren raylarında çekildiği bu fotoğrafın altına "Hayatımda aldığım en doğru karar Amerika'ya gelmekti. Amerika'yı ve Amerikalılar'ı çok seviyorum. Bu düşüncem ölene kadar bakidir" notunu düştü.

"TÜRKİYE'YE GERİ DÖNERİM"

32 yaşındaki oyuncu yine bir takipçisinin " Ay Yapım'dan teklif gelse Türkiye'ye döner misin?" sorusuna ise "Evet dönerim" yanıtını verdi.

"DEDEYLE ARAN NASIL?"

Sosyal medyada gelen her yoruma cevap vermeye çalışan Miraloğlu, 80 yaşındaki eşini ima ederek "Dedeyle aran nasıl?" diye soran bir takipçisine 'gülen surat' emojisiyle karşılık verdi.

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu Dedeyle aran nasıl? sorusunu tiye aldı

Son Dakika Magazin 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu 'Dedeyle aran nasıl?' sorusunu tiye aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (35)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Kadın muhabir, uyuşturucu tacirlerinin yakınları tarafından saldırıya uğradı! O anlar kamerada Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı FETÖ üyesi olmakla suçlanan İYİ Parti Rize İl Başkanı: Elinde belge olup savcılığa vermeyen şerefsizdir 'Levyeli maganda' çıkarıldığı mahkemede kendini savundu: Psikolojik rahatsızlığım var Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı