80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti - Son Dakika

80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti

19.11.2019 12:32

Kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hakkında çıkan tüm haberlere sitem etti.

Yıllar önce yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz aylarda kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick ile evlendi. Bir süredir Amerika'da yaşayan ve evliliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Miraloğlu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hakkındaki tüm haberlere "Ben sustukça yüz kızartacak iftiralar atacak kadar küçüldüler" diyerek isyan etti.

"BU GÜNE KADAR GÖZ YUMMAYA ÇALIŞTIM"

Geçtiğimiz günlerde 80 yaşındaki eşiyle boşanacağı konuşulan Meltem Miraloğlu'nun ruh sağlığının iyi olmadığı hatta Türkiye'ye geri döneceği iddia edildi. Hakkında çıkan haberlere günler sonra sitem eden Miraloğlu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi:

"Kamuoyuna mal olmuş bir sanatçı olmam dolayısıyla hakkımda sosyal medya ve basında çıkan haberlere, basın özgürlüğüne duyduğum saygıdan dolayı, bugüne kadar göz yummaya çalıştım ancak ben sustukça, konuşmadıkça yüz kızartıcı iftiralar atacak kadar küçüldüler."

"AİLE HAYATIMIN MAHREMİYETİNİ İHLAL ETMEKTEDİR"

"Ne yazılı, ne de sözlü tek bir röportajım dahi olmamıştır, fotoğrafları da basına ben servis etmedim... Fakat bilinçli ve sistematik olarak benim iznim olmadan sadece yalan yanlış iddialarla asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaya devam edilmektedir. Beni ve aile hayatımı karalayıcı, küçük düşürücü bir linç kampanyasına dönüşen ve mesleğimle ilgili olmayan bu haberler, özel hayatımın gizliliğini ve aile hayatımın mahremiyetini ihlal etmektedir."

"YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIM"

"Bu tür haberleri yapanlar, vesile ve destek olanlar ve yayınlayanlar hakkında Yargıtay'ın emsal kararlarını da hatırlatarak ben ve ailemin yasal yollara başvuracağımızı, RTÜK'ten yayın yasağının getirilmesini ve hakkımdaki asılsız ve mesnetsiz haberlerin sosyal medya, basın ve yayınlayan mecralardan kaldırılmasını istediğimin bilgisini kamuoyuna saygılarımla arz ederim."

"BENİ SEVİYOR MUSUN?"

Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz gün eşi Patrick ile arabada yolculuk ederken çektiği videoda "Beni seviyor musun?" diye sormuş Patrick ise "Kesinlikle" yanıtını vermişti.

80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti
80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti
80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti
80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti

Son Dakika Magazin 80 yaşındaki Patrick'le evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, hakkındaki haberlere isyan etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
  • Yazık be yazik: Böyle zengin bir erkeği bulan 1cok kadın veya böyle zengin kadını bulan 1cok adam aynısını yapıyor. Ama şimdi bakiyorumda herkes namus timsali kesildi 1den. Yazıktır insanların namusuna aile düzenine laf söyleyip dil uzatmayın. Yazıktır günahtır. !!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bolu'da 2 otomobil 4 metrelik köprüden aşağı uçtu: 3 yaralı Best Model'in ardından 16 yaşındaki Ceyda Toyran'ın Miss Model seçilmesi tartışma yarattı Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Okan Bayülgen: Cumhurbaşkanı'na şikayet edildim, 4 iş yeri sahibi oldum Eşi ve kızını öldürüp, kendisini ihbar eden pazarcı: Meleklerimi öldürdüm, beni asın 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı