​Benzersiz Bir 15 Eylül! - Son Dakika

​Benzersiz Bir 15 Eylül!

17.07.2017 15:24
​Benzersiz Bir 15 Eylül!, System.String[]

Aylardır sosyal platformlarda sık sık karşımıza çıkan ve yerli Memento olarak lanse edilen Benzersiz filmi sonunda heyecanla beklenen vizyon tarihini açıkladı!

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen, Ruhi Sarı gibi usta oyuncuların paylaştığı filmde yönetmen ve senarist olarak karşımıza ortak bir isim çıkıyor. Adeta çocuğu gibi her aşamasını titizlikle takip ettiği filmin her karesinde emeği olan İlker Sarı, filmin özellikle gerçek sanatseverlerce büyük ilgi göreceğine inanıyor. Benzersiz'in yapım aşamasında gösterilen özverinin yanı sıra filmde kullanılan bazı mobilya, aksesuar ve arabaların da el yapımı olarak filmin konseptine özel olarak üretilmesi filme verilen özene dikkat çekiyor.

Tür ve konu itibariyle hem gerilim hem de aksiyon sahneleri içeren film psikolojiyle ilgilenen sinemaseverlere de göz kırpıyor. Derin bir anlatıma sahip olan ve her karesi odaklanarak izlenmesi gereken Benzersiz filmi, seyirciyi kafa yormaya yönelten nadir yapımlar arasında gösteriliyor. Bu özelliğiyle de Türkiye film sektörüne damga vurması öngörülüyor.

Yapımcılığı Lal Sanat Yapımcılık tarafından üstlenilen filmde başrolü eczacı tiplemesiyle Cemal Hünal canlandıyor. Ülkemizin ilk eczacı temalı filmlerinden biri olarak da benzerlerinden ''benzersiz'' bir şekilde ayrılan film, ecza sektöründe de ilgiyle bekleniyor. Özellikle yayınlanan kısa replikleri ile sosyal medyada ilgi toplamayı başaran ve fenomenlerce ''trollenen'' film mottosu ''Kahramanlar kusursuz değildir'' ile de merak uyandırıyor. Klasikleşmiş muhteşem kahraman kavramına bakışımızı değiştirecek olan Benzersiz, Chantier Films ile 15 Eylül'de vizyondaki yerini alıyor.

​Benzersiz Bir 15 Eylül!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ​Benzersiz Bir 15 Eylül! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor