​Enrique Iglesias Sessizliğini Yeni Single Çalışması: EL BAÑO - Son Dakika

​Enrique Iglesias Sessizliğini Yeni Single Çalışması: EL BAÑO

12.01.2018 14:57
​Enrique Iglesias Sessizliğini Yeni Single Çalışması: EL BAÑO, System.String[]

Uluslararası süperstar Enrique Iglesias, kırmızı temalı yeni single çalışması "EL BAÑO"yu müzikseverlerin beğenisine sundu.

Iglesias'ın, "Trap King" olarak anılan yükselen yıldız Bad Bunny ile ortak çalıştığı şarkı, dünya çapında yeni bir hit olmak için en büyük adaylardan biri olarak gösteriliyor.

EL BAÑO, single'ın yanı sıra video klibiyle de izleyicilerin karşısına çıktı. Los Angeles ve Miami'de çekimleri yapılan video klip, Enrique Iglesias'ın önceki çalışmalarında da destekçisi olan Maxim Bohichik tarafından çekildi. Aktris Eric Roberts'in barmen rolünü üstlendiği klipte, Enrique Iglesias'ın ilgisini çeken başrolü ise ünlü model/oyuncu Polyanna Uruena üstlendi. Video klip, bugüne kadarki Enrique Iglesias klipleri arasında en baştan çıkarıcı ve cesur klip olarak olarak nitelendiriliyor.

​Enrique Iglesias Sessizliğini Yeni Single Çalışması: EL BAÑO

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ​Enrique Iglesias Sessizliğini Yeni Single Çalışması: EL BAÑO - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, 3'üncü zirveyi yaşıyor Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı