Son Dakika Haberleri: 85 Yaşındaki Gönül Yazar'dan Da Mayolu Pozlar Geldi!

85 Yaşındaki Gönül Yazar'dan Da Mayolu Pozlar Geldi!

3 ay önce

Ses sanatçısı Onur Akay, Taşbebek Gönül Yazar'ın havuz kenarında çekilen mayolu fotoğraflarını paylaştı.

85 Yaşındaki Gönül Yazar'dan Da Mayolu Pozlar Geldi!, System.String[]

Instagram adresinden meslektaşı  Gönül Yazar'la ilgili paylaşım yapan Türk sanat müziği sanatçısı  Onur Akay, Yazar'ın yürümekte zorluk çektiğini yazarak tekerlekli sandalye ile uçağa binerken çekilen fotoğraflarını da paylaştı.

"TAŞ BABAANNEM 85 YAŞINDA"

Gönül Yazar'ın 85 yaşında olduğunu iddia eden  Onur Akay, "İzmir'de tatilini yapan  Gönül Yazar da mayolu pozunu verdi ve 2017 sezonu bitti! Efsane sanatçımız  Gönül Yazar tatile giderken, dizlerindeki rahatsızlık nedeniyle yürümekte zorlansa da ve uçağa tekerlekli sandalye ile binmek zorunda kalsa da, havuz kenarında mayolu pozunu verdi.  Sibel Can,  Hülya Avşar,  Seda Sayan ve  Gülben Ergen'e duyurulur. Taş babaannem bu sene 85 yaşında." notunu düştü.

Onur Akay'ın paylaşımından sonra, "Gönül Yazar'ın kız kardeşi Belkıs Özener'in internette 1936 doğumlu olduğu yazdığına göre,  Gönül Yazar'ın 1932 doğumlu olması normaldir." şeklinde sosyal medyada yorumlar yapıldı.


Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı