Son Dakika Haberleri: 86 Konutlar Sitesi'nin Hak Sahiplerinden Başkanı Acar'a Teşekkür Ziyareti

86 Konutlar Sitesi'nin Hak Sahiplerinden Başkanı Acar'a Teşekkür Ziyareti

10 ay önce

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesindeki kentsel dönüşüm çalışmaları sonucu evlerine kavuşan 86 Konutlar Sitesi’nin hak sahipleri, Belediye Başkanı Saffet Acar’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

86 Konutlar Sitesi'nin Hak Sahiplerinden Başkanı Acar'a Teşekkür Ziyareti, System.String[]
Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki kentsel dönüşüm çalışmaları sonucu evlerine kavuşan 86 Konutlar Sitesi'nin hak sahipleri, Belediye Başkanı Saffet Acar'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Dinar Suçıkan mahallesinde kentsel dönüşüm programı kapsamında 213 projeden 86'sı tamamlanarak evler noter huzurunda hak sahiplerine teslim edilmişti. Hak sahiplerinin teşekkür ziyaretinde konuşan Başkan Acar, memnuniyetini belirterek "Arzumuz, hiçbir vatandaşımızı hizmetlerimizden mahrum bırakmamak. Belediyemizin imkanları doğrultusunda tüm vatandaşlarımıza gereken desteği sağlamak için çalışıyoruz. Öncelikle yeni konutlar tüm hak sahiplerine hayırlı olsun, daha önce Ankara'da yaptığımız görüşmeler neticesinde hak sahipleri için yapılacak kur'adan zemin ve bodrum katları çıkarmayı kabul ettirdik. Belediyemiz tarafından kentsel dönüşüm alanında üzerimize düşen görevi yaptık, alanda peyzaj çalışmaları yapılacak. Program dahilinde altyapı, yol yapım çalışmaları ve doğalgaz hattı döşeme çalışmaları ele alınacak. Biz halkımızın yanındayız sizlerin yanındayız, emrindeyiz. Sizin sıkıntılarınız ile ilgili üzerimize ne görev düşüyorsa belediyem ve şahsım olarak hizmetinizdeyiz" dedi.

Yapılan istişare ve bilgi alışverişi sonrasında hak sahipleri, Başkan Saffet Acar'a yapılan ve yapılacak olan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. - AFYONKARAHİSARGelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu Sosyal Medya Fenomeni Semih Varol E-5'te Kaza Yaptı

1 Yaşındaki Çocuğunu Döverek Öldüren Anneden Kan Donduran İtiraf: Öldürdüm İşte Ne Var