Son Dakika Haberleri: 88 Yaşındaki Kadına Yumruk Atan Tekerlekli Sandalyeli Saldırgan, Kaçarken Bir Anda Ayaklandı

88 Yaşındaki Kadına Yumruk Atan Tekerlekli Sandalyeli Saldırgan, Kaçarken Bir Anda Ayaklandı

1 ay önce

Tekerlekli sandalyeli bir adam, alışverişten dönen 88 yaşındaki kadına yumruk attı. Saldırıya uğrayan kadın yere yığılırken, tekerlekli sandalyede oturan saldırgan, ayağa kalkarak olay yerinden uzaklaştı. Polis, her yerde saldırganı arıyor.

ABD'de tekerlekli sandalyeli bir adam, alışveriş yaptıktan sonra kızı ile aracına giden 88 yaşındaki bir kadına yumruk attı. Saldırı sonrası yere düşen kadın yerden kalkamazken, saldırgan tekerlekli sandalyesinden kalkarak olay yerinden uzaklaştı. Polis, her yer de yaşlı kadını yumruklayan saldırganı arıyor.

Olay, ABD'nin Teksas eyaletinde yer alan Houston şehrinde meydana geldi. 88 yaşında bir kadın, kızı ile yaptığı alışverişten sonra aracına giderken tekerlekli sandalyeli bir adamın saldırısına uğradı. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, 88 yaşındaki kadının, adamın önünden geçtiği; tekerlekli sandalyede oturan adamın ise aniden kadına yumruk attığı görülüyor. Yere düşen kadının yerden kalkamazken, tekerlekli sandalyede oturan saldırganın ayağa kalktığı ve tekerlekli sandalyeyi alarak olay yerinden uzaklaştığı da kameralara yansıdı.

''BANA NEDEN VURDU?''

Yerel medya, saldırıya uğrayan Mary Rutowski'nin, "Adamı fark ettim. Ayağı olmadığını düşündüm. Önünden yürüdüğüm sırada bana sebepsizce vurdu. Ne olduğunu anlayamadan yere düştüm. Düştüğümde kızıma defalarca, 'Bana neden vurdu?' diye sordum" dediği belirtildi. Yaşlı kadının geceyi hastanede geçirdiği belirtilirken; saldırganın polis tarafından arandığı duyuruldu.

88 Yaşındaki Kadına Yumruk Atan Tekerlekli Sandalyeli Saldırgan, Kaçarken Bir Anda Ayaklandı
Haber Yayın Tarihi : 24.05.2019 11:33 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Pilotun "Her şey çok güzel olacak" anonsuna yolcuların cevabı türbülans etkisi yarattı!