Son Dakika Haberleri: 9. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası

9. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası

5 yıl önce

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 9. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası'nda yarışacak Sakaryalı iki sporcuya başarı diledi.

9. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası, System.String[]

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 9. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası'nda yarışacak Sakaryalı iki sporcuya başarı diledi.


Püsküllü, gazetecilere yaptığı açıklamada, 12-15 Kasım tarihlerinde Endonezya'nın Cakarta kentinde yapılacak şampiyonada, Hendek Belediyesi'nden Ömer Faruk Ateş ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden Fatih Şen'in mücadele edeceğini söyledi.


Sporun her dalına önem verdiklerini belirten Püsküllü, "Milli takımda başta ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil eden sporcularımızı tebrik ediyorum. İnşallah Endonezya'dan güzel sonuçla dönerek, bu onura hepimizi ortak ederler. Milli takım sporcu ve antrenörlerimize gönülden başarı diliyorum" şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 11.11.2015 11:17 Kaynak: AAGaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Bakırköy'de siyanürle intihar eden Bahattin Delen'in telefonundaki mesaja ulaşıldı